Android Gingerbread już za dwa tygodnie?

Android Gingerbread 2.3 prawdopodobnie pojawi się już za niecałe dwa tygodnie. Wedle doniesień z wielu nieoficjalnych źródeł prezentacja systemu ma się odbyć 6 grudnia podczas konferencji D: Dive Into Mobile.

Społeczność skupiona wokół systemu Android z niecierpliwością oczekuje zapowiedzi jego nowych wersji. W najbliższym czasie światło dzienne ujrzeć ma zarówno Gingerbread (wersja 2.3), jak i stworzony z myślą o lepszej pracy z urządzeniami typu tablet - Honeycomb (3.0).

Z najnowszych doniesień wynika, że Gingerbread zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie. Prezentacja aktualizacji systemu Android miałaby się odbyć podczas branżowej imprezy D: Dive Into Mobile, która odbędzie się juz 6 grudnia. Ponoć data ta jest bardzo realna ze względu na niedawne zapowiedzi Erica Schmidta. Poinformował on, że premiera nowej wersji Androida odbędzie się w ciągu najbliższych tygodni.

Impreza Dive Into Mobile jest jedynym pasującym na tę okoliczność wydarzeniem odbywającym się w najbliższym czasie. Co więcej, wiadomo już, że Andry Rubin, twórca systemu Android, będzie jednym z przemawiających w trakcie tego wydarzenia.