Android L z nakładką TouchWiz od Samsunga na materiale wideo

Do sieci trafił film od serwisu Sammobile.com prezentujący możliwości nowego Androida L w połączeniu z nakładką TouchWiz. Użytkownicy urządzeń mobilnych Samsunga mogą już teraz zobaczyć, jak będzie wyglądał już niedługo interfejs ich smartfonów.

Android L to zapowiedziane w czerwcu tego roku nowe wydanie systemu operacyjnego od Google. Pierwsze informacje na temat tego oprogramowania udostępnione zostały deweloperom i mediom podczas konferencji Google I/O, a niedługo później do internetu trafił obraz systemu we wczesnej wersji rozwojowej.

Android L z nakładką TouchWiz od Samsunga na materiale wideo

Od kilku miesięcy wiemy, jak będzie prezentowały się Android L bez żadnych modyfikacji, czyli w formie, w jakiej pojawi się na urządzeniach z rodziny Nexus. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, czy nowy design interfejsu użytkownika zostanie podchwycony przez producentów oraz w jaki sposób zostanie połączony z nakładkami.

Zobacz również:

  • Recenzja: Huawei Watch GT 3 Elite - elegancki design i świetna bateria
  • Cyber Monday na Samsung.com - ostatnia szansa na takie okazje! [30.11.2021]

Odpowiedź na pytanie, jak Android L będzie wyglądał w przypadku urządzeń Samsunga, daje materiał wideo zamieszczony przez stronę Sammobile.com w serwisie YouTube. Widać na nim telefon Samsung Galaxy S5, na którym uruchomiona jest wczesna wersja systemu operacyjnego Andrioid L.

W przypadku tego urządzenia system wyposażony jest dodatkowo w nakładkę TouchWiz opracowaną przez Samsunga. Jeśli materiał jest autentyczny, to dowodzi tego, że firma z Korei poważnie podeszła do sugestii Google, że Android powinien być bardziej spójny. Elementy interfejsu dodane przez Samsunga znacznie lepiej zgrywają się z "czystym Androidem" w nowej nakładce, niż wykorzystywane do tej pory grafiki przez koreańską firmę.

źródło: sammobile.com