Android Phone Name Generator - program, który wymyśla nazwy dla telefonów z Androidem

Producentów smartfonów z Androidem jest wielu, a każdy z nich ma w swojej ofercie po kilka modeli... Trzeba więc jakoś je wyróżnić. Skoro sprzętowo są dość podobne, więc stawiają na oryginalną nazwę. Skąd producenci biorą pomysły na takie nazwy?

Android Phone Name Generator

Smartfony z Androidem od telefonów Apple’a już na pierwszy rzut oka różni jeden szczegół. Podczas gdy iPhone'y mają jakieś "biedne" nazwy w stylu iPhone 4 czy iPhone 4S, to poziom kreatywności w wymyślaniu nazewnictwa dla telefonów z systemem Android jest niezrównanie większa. Skąd bierze się taka kreatywność w świecie Androida?

Android Phone Name Generator - oryginalna nazwa w ciągu sekundy?

Okazuje się, że może to by o wiele prostsze niż się wydaje. Doskonałym przykładem jest witryna, na której znajduje się generator nazw dla smartfonów z systemem Android na pokładzie. Wystarczy jeden klik i mamy dźwięcznie brzmiącą nazwę dla nowego smartfona z Androidem... Oto najciekawsze przykłady z mojej kilkuminutowej zabawy z programem Android Phone Name Generator:

Top 5 nazw dla smartfonów z Androidem

1. LG MyTouch Touch

2. HTC Hero Optimus

3. Motorola Bionic Neo

4. Samsung Legend 3D

5. Sony Ericsson Nitro Touch Prime X

Android Phone Name Generator - program, który wymyśla nazwy dla telefonów z Androidem

Nazwa dla smartfona LG z Androidem

Komentarz

Przypominam jeszcze, że nie tylko telefony z Androidem, ale także kolejne odsłony systemu operacyjnego Google'a mają słodko brzmiące nazwy - poznaj wszystkie imiona Androida.

Zobacz również:

  • Kiedyś słaba kopia, teraz świetny wybór. Oto dlaczego MIUI jest nakładką na Androida dla Ciebie

Która z podanych przeze mnie nazw najbardziej przypadła Wam do gustu? A może udało się Wam stworzyć za pomocą generatora jeszcze lepszą propozycję niż te podane przeze mnie?