Android Q beta już dostępny na Huawei Mate 20 Pro

UżytkownicyHuawei Mate20 Pro mogą już testować wersję beta systemu Android Q. Próbną wersję oprogramowania można pobrać, rejestrując się do 30 czerwca, przy użyciu specjalnej aplikacji.

Użytkownicy Huawei Mate20 Pro mogą przesyłać swoje zgłoszenia przez aplikację Huawei Friendly User Test (FUT). Po rejestracji będą mogli pobrać na swój smartfon wersję beta systemu Android Q. Użytkownicy tego właśnie smartfona są jednymi z pierwszych na świecie, którzy mają okazję pobrać i sprawdzić najnowszy system. Android Q ma skuteczniej chronić prywatność użytkowników, poprzez kontrolę danych, wykorzystywanych przez system operacyjny i aplikacje. Nowy system Androida będzie kompatybilny z urządzeniami działającymi w sieci 5G.

Android Q beta już dostępny na Huawei Mate 20 Pro

Wśród funkcji, jakie można znaleźć w nowym systemie Google, znalazły się takie praktyczne rozwiązania, jak funkcja Smart Caption - sama tworzy napisy do każdego filmu w obcym języku, który oglądamy w czasie rzeczywistym bez utraty jakichkolwiek danych. W międzyczasie druga z nowych funkcji - Smart Reply - zaoszczędzi nasz czas automatycznie podpowiadając, co będziemy chcieli dalej wpisać na klawiaturze podczas wprowadzania tekstu. Pomoże również przy wyszukiwaniu adresów w Mapach Google. Przeczytaj nasz aktualizowany na bieżąco tekst "Android Q - Data premiery, Nazwa, Nowe Funkcje", aby dowiedzieć się więcej!