Android na telefonach z Windows Mobile

Wielu użytkowników systemu Windows Mobile nie jest zadowolona z jego interfejsu, który trudno jest obsługiwać na urządzeniach z dotykowym ekranem. Przeciwnie opinie słychać o wyglądzie systemu stworzonego przez Google, Android. Szczęściliwe, posiadacze komórek z Windowsem mogą skorzystać z aplikacji Androkkid, która odmieni interfejsy ich telefonów.

Androkkid to aplikacja, która umożliwia transformację interfejsu Windows Mobile, aby wyglądał on niemal identycznie jak w systemie Google Android. Program działa bardzo szybko i pomimo krótkiego czasu jego istnienia posiada już najważniejsze funkcje przydatne z punktu widzenia użytkownika komórki. Obsługująca go osoba może dodawać na pulpit telefonu dowolne ikony przenosząc je po prostu z rozsuwanego menu, zmieniać ich ustawienia (np. zakotwiczać) czy położenie, przeskakiwać pomiedzy kolejnymi ekranami powitalnymi itp. Dodatkowo, użytkownik może umieścić na pulpicie skrót do wybranego folderu, kontaktu czy adresu strony Internetowej.

Do działania aplikacja wymaga telefonu komórkowego z dotykowym ekranem działającego pod kontrolą systemu Windows Mobile 5/6.

Pobierz Androkkid z zasobów PC World.pl.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: