AndroidLife.pl - nowy serwis o Androidzie

IDG Poland uruchomiło nowy serwis internetowy AndroidLife.pl! Witryna jest w całości poświęcona tematyce systemu Android. Na stronie, prócz codziennej porcji informacji, znajdą się m.in. testy smartfonów i tabletów, porady oraz recenzje aplikacji.

Powstał właśnie nowy serwis internetowy o systemie operacyjnym Android - AndroidLife.pl i mamy nadzieję, że będzie to wasze ulubione źródło wiedzy o tym systemie. Znajdziecie w nim recenzje aplikacji, porady jak korzystać z Androida, nowości ze świata smartfonów i tabletów oraz testy najnowszych urządzeń na platformie Google.

AndroidLife.pl to serwis współpracujący z producentami najpopularniejszych w naszym kraju urządzeń. Już dziś na stronie pojawiła się m.in. recenzja tabletu Acer Iconia TabA500 - jednego z ciekawszych tabletów z Androidem dostępnych od niedawna na polskim rynku. Witrynę podzielono na kilka kategorii. W dziale "Urządzenia" użytkownicy mogą znaleźć m.in. testy, specyfikacje oraz galerie interesujących ich smartfonów i tabletów. Dział "Aplikacje" to z kolei codzienna porcja wybranych przez redakcję programów wraz z linkiem do Android Marketu.

Zobacz również:

  • Wiemy, jak ma wyglądać nowa Motorola Edge 40! To będzie piękny smartfon

Zobacz serwis internetowy AndroidLife.pl

Zapraszamy także na fanpage serwisu na Facebooku

AndroidLife.pl - nowy serwis o Androidzie

AndroidLife.pl - portal tematyczny o systemie Android