AndroidLife.pl - nowy serwis o systemie Android

Najświeższe wiadomości, testy sprzętu i recenzje aplikacji. Porady dla użytkowników i wiele więcej informacji o systemie operacyjnym Android. To wszystko znajdziecie w nowym serwisie internetowym AndroidLife.pl.


Wydawnictwo IDG ma zaszczyt zaprezentować wam profesjonalny serwis internetowy o Androidzie po polsku. Chcemy, aby AndroidLife.pl był źródłem codziennych nowości z mobilnego świata.

PC World Special 3/2011 Android Life

To nie wszystko! Już teraz w kioskach i salonach prasowych można znaleźć PC World Special 3/2011 Android Life - niezbędnik dla początkujących użytkowników systemu i prawdziwa gratka dla miłośników Androida.

Najnowsze wydanie specjalne to m.in. kompletny przewodnik po systemie, przegląd 100 najlepszych aplikacji do smartfonów i tabletów oraz recenzje 30 smartfonów wiodących producentów. Numer zawiera przegląd możliwości Androida i porady jak z nich korzystać. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę mobilnego Internetu dopasowaną do waszych indywidualnych potrzeb. W artykule o bezpieczeństwie ostrzegamy o potencjalnych zagrożeniach.

AndroidLife.pl - Android dla każdego!

Co najważniejsze, pierwsze wydanie specjalne PCW o Androidzie, jest zachętą do kontynuowania androidowej przygody w Sieci. Właśnie dziś ruszył nowy serwis internetowy o systemie operacyjnym Android - AndroidLife.pl i mamy nadzieję, że będzie to wasze ulubione źródło wiedzy o tym systemie. Znajdziecie w nim recenzje aplikacji, porady jak korzystać z Androida, nowości ze świata smartfonów i tabletów oraz testy najnowszych urządzeń na platformie Google.

AndroidLife.pl to serwis współpracujący z producentami najpopularniejszych w naszym kraju urządzeń. Już dziś na stronie pojawiła się m.in. recenzja Sony Ericsson Xperia Arc - jednego z ciekawszych modeli smartfonów z Androidem dostępnych na polskim rynku. Serwis zawiera także wiele informacji o najnowszych tabletach i smartfonach z Androidem. Radzimy co wybrać, a czego unikać. Tylko u nas dowiecie się także, co zrobić, aby lepiej wykorzystać Androida w codziennym życiu oraz w biznesie. Na forum i stronie na Facebooku będziecie mogli natomiast poznać nowe androidowe "triki" i dyskutować z innymi użytkownikami tego systemu.

Zachęcamy do zapoznania się z serwisem i czekamy na opinie!

AndroidLife.pl - nowy serwis o systemie Android

AndroidLife.pl - zapraszamy!