AndroidLife teraz także w papierze! Wydanie specjalne PC World

Wszystkich naszych internetowych czytelników pragniemy poinformować, że od niedawna AndroidLife mogą przeczytać także na papierze. To już drugie wydanie specjalne PC World noszące markę tego serwisu. W rozwinięciu wpisu informacja o tym, co znajdzie się w numerze.


PC World Special

W ramach cyklu wydań specjalnych PC World ukazuje się wiele wydań tematycznych, w tym często także nawiązujące tematyką do rynku mobilnego. W tym roku mogliście zakupić już Kompletny przewodnik po Androidzie w formie książkowego poradnika. Przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników, pełen instrukcji krok po kroku dotyczących całego systemu. Pojawił się także magazyn 222 aplikacje na smartfony, który nie ograniczał się tylko do jednego systemu operacyjnego. Od kilku dni zaś możecie spotkać w kioskach najnowszy numer o nazwie AndroidLife.

Zawartość numeru

W papierowej wersji AndroidLife znajdziecie podobne zagadnienia jak te, które opisujemy na naszej stronie www. Podzielony jest na kilka działów tematycznych: kilka stron o samym systemie, recenzje i zapowiedzi smartfonów, akcesoriów do nich i innych urządzeń opartych o Androida. Dużo miejsca poświęciliśmy aplikacjom - przegląd między innymi aplikacji turystycznych, multimedialnych, gier i tych pozwalających zabezpieczyć smartfon przed kradzieżą. Zaś tematem numeru jest codzienna mobilność - przedstawiamy przykładowe zastosowania smartfona w codziennym życiu. Opisujemy najlepsze programy z perspektywy osoby, która nie chce wiązać z telefonem całej swojej aktywności, ale chce korzystać z jego dobrodziejstw.

Zobacz również:

  • Galaxy S23 Ultra na promocji! Za najnowszego flagowca zapłacisz teraz o kilkaset złotych mniej
  • Szukasz prezentu dla dziecka na każdą okazję? Oto najlepsze pomysły dla małych i dużych

Z pełnym spisem treści możecie zapoznać się na stronie wydania. Znajdziecie tam także. Spod tego samego linka możecie także zamówić magazyn (z darmową wysyłką!), jeśli nie jest Wam po drodze szukać go w kioskach i salonach prasowych.

AndroidLife teraz także w papierze! Wydanie specjalne PC World

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej