Androzip File Manager

Androzip File Manager to aplikacja na Androida, która nie tylko rozpakuje archiwa plików, ale też je skompresuje i wyświetli foldery. Istne narzędzie-kombajn.

Androzip File Manager

Androzip File Manager

Język: angielski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: AgileSoft Resource

Strona: www.agilesoftresource.com

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 5/5

  • Androzip File Manager w Android Markecie
  • Androzip File Manager jest wielozadaniowym narzędziem. Aplikacji można używać do odczytywania archiwów danych w formatach ZIP, RAR, TAR, GZIP, BZIP2, 7ZIP oraz do kompresowania w formatach ZIP, TAR, GZIP. Program spełnia również zadania menedżera danych i aplikacji. Dzięki niemu możemy dokonać instalacji pliku APK oraz zarządzać procesami w naszym urządzeniu przenośnym.

    By rozpakować plik wystarczy znaleźć jego ścieżkę w programie, zaznaczyć i wybrać stosowną opcję. W podobny sposób można także stworzyć archiwum. Androzip File Manager umożliwi także przeglądanie folderów z plikami oraz ich uruchamianie za pomocą dedykowanych zewnętrznych aplikacji. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że program nie rozpakowuje archiwów do końca. Dzieje się to jednak rzadko i głównie w przypadku dużych i bardzo rozbudowanch archiwów.

    Androzip File Manager posiada także wersję płatną z dodatkowymi funkcjami. Typowemu użytkownikowi w zupełności wystarczy jednak wersja bezpłatna.