Andrzej Strejlau rekomenduje grę - Football Manager 2005

Andrzej Strejlau uznał grę 'Football Manager 2005', za najbardziej realistyczną symulację pracy trenera i menagera piłkarskiego.

Football Manager 2005 to gra tworzona przez Sports Interactive - firmę, która od kilkunastu lat, dzięki serii Championship Manager, jest bezsprzecznym liderem wśród twórców menedżerów piłkarskich. Gra oferuje ponad 140 lig z kilkudziesięciu krajów świata, ponad 14 tysięcy klubów sportowych, z których aż 3 tysiące możemy sami poprowadzić oraz 235 tysięcy zawodników o 145 narodowościach. Z licznych innowacji, które czekają na nas w grze, wydawca szczególnie zachwala program także 'Face in the Game', która pozwala graczom na umieszczenie własnych fotografii w grze.

Gra Football Manager 2005 zyskała także uznanie Andrzeja Strejlaua, byłego trenera reprezentacji Polski i jednego z największych teoretyków piłki nożnej, który powiedział: .

'Ta gra najwierniej, a jednocześnie w przystępny sposób, oddaje realia pracy piłkarskiego trenera i menadżera'

Na naszym serwerze pojawiła się również nowa wersja demonstracyjna Football Managera 2005 prezentujące finalną wersję kodu gry. Wersja demonstracyjna programu zawiera m.in. wszystkie dźwięki, loga, zdjęcia wybranych zawodników etc.

Plik do pobrania:

Football Manager 2005 Demo nr 2


Zobacz również