AndyPad - super tani tablet już za dwa miesiące

AndyPad ma być prawdziwą tabletową okazją. Cena urządzenia będzie wynosić mniej niż 600 złotych. Mimo tego tablet ma oferować akceptowalną jakość i dobre parametry.

AndyPad

AndyPad

Twórcy tabletu AndyPad postawili przed sobą nie lada wyzwanie. Zachowując bardzo niską cenę chcieli oni stworzyć tablet dobry jakościowo i o akceptowalnej specyfikacji. Na razie wszystko wskazuje na to, że może im się udać, szczególnie w zakresie ceny.

AndyPad ma kosztować na rynku brytyjskim zaledwie 129 funtów czyli niecałe 600 złotych przy dzisiejszym kursie. Za tą cenę użytkownik otrzyma 7-calowy tablet wyposażony w system Android Gingerbread i łączność WiFi.

Dodatkowym atutem ma być szybki procesor ARM Cortex-A8 taktowany na 1.2GHz oraz wejście HDMI z możliwością wyświetlania filmów Full HD (1080p). AndyPad otrzyma także wejście microUSB oraz slot na karty microSD.

Urządzenie ma mieć swoją światową premierę za nieco ponad 2 miesiące. Wtedy przekonamy się czy w parze z ceną i dobrą specyfikacją twórcom uda się osiągnąć także zadowalającą jakość wykonania.