Angelina Jolie znów w roli Lary Croft?

Wiele wskazuje na to, że Angelina Jolie ponownie wystąpi w roli ponętnej pani archeolog, słynnej bohaterki gier komputerowych, Lary Croft. Jeśli tak, to fanów czeka naprawdę miła niespodzianka. W końcu, kto nie chciałby ponownie zobaczyć seksownej Jolie w akcji?

Angelina Jolie ma już spore doświadczenie w roli Lary. Aktorka wystąpiła w dwóch filmach traktujących o przygodach panny Croft. Oba cieszyły się sporym powodzeniem, zarówno wśród widzów, jak i graczy.

Wraz ze zbliżającą się premierą Tomb Raider: Anniversary rośnie zainteresowanie przygodami Lary Croft. Pojawiły się nawet pogłoski mówiące o nadchodzącym projekcie filmowym.

Atmosferę dodatkowo podgrzała ostatnia wypowiedź Iana Livingstone'a, jednego z twórców gry:

"Na chwilę obecną nie ma jeszcze zielonego światła w sprawie trzeciego filmu z Larą Croft. Wiele wskazuje jednak na to, że wkrótce będziemy je mieli. Wytwórnia Paramount od dawna prowadzi z nami rozmowy na ten temat. Angelina Jolie również wie o tym, że z chęcią zobaczylibyśmy ją w kolejnej części filmu. Myślę, że gdy przedstawiciele wytwórni zobaczą sukces Anniversary, przekonają się, że pomysł realizacji filmu jest naprawdę dobry."

My również mamy taką nadzieję i z niecierpliwością czekamy na premierę gry (1 czerwca 2007). Więcej informacji o tytule znajdziecie pod tym adresem.