Angielski z Buckingham

The Royal Family to najnowszy produkt z serii English in Action, służący do nauki języka angielskiego.

The Royal Family to najnowszy produkt z serii English in Action, służący do nauki języka angielskiego.

Program adresowany jest do osób znających już język, które chcą pogłębić swoje umiejętności. Nie jest konwencjonalnym kursem, skupia się na werbalnej stronie języka. Praca z aplikacją polega na oglądaniu scenek z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, a następnie na wykonywaniu ćwiczeń, które sprawdzają wymowę, stopień zrozumienia tekstu itp.

English in Action zapewnia bardzo dobry poziom nauki. Trudniejsze słownictwo z każdego minifilmu jest zawsze przetłumaczone i omówione. Wiele ćwiczeń sprawdza rozumienie ze słuchu, najtrudniejsze są te, w których należy dokładnie wpisywać usłyszaną wypowiedź. Na szczęście program jest cierpliwy i odtwarzanie danej frazy możemy powtarzać wielokrotnie. Duży nacisk położono na ćwiczenie wszystkich aspektów wymowy - akcentu, intonacji, tempa. Cały czas możemy śledzić postępy w nauce i poprawiać elementy, z którymi sobie gorzej radzimy. Nowością serii jest wprowadzenie opcji rozpoznawania mowy, która nie tylko udoskonala proces nauczania, ale umożliwia także wygodne, głosowe sterowanie aplikacją. Łatwą obsługę zapewnia tzw. Opiekun, pokazujący, jakich opcji w danym momencie najlepiej użyć.

Angielski z Buckingham
Program sprzedawany jest na dwóch kompaktach, w pudełku znajdziemy również słuchawki z mikrofonem. Do plusów należy także zaliczyć szybkość i stabilność działania oraz dobrą jakość filmów wideo. Do minusów - nieco monotonną tematykę.

Program do nauki języka angielskiego

English in Action: The Royal Family#####

DD Komputery, www.epaonline.com/poland

Cena: 149 zł