Angry Birds 2 - nowy film dla dzieci od Netflix

Najnowsza ekranizacja jednego z największych hitów w historii gier mobilnych to idealna rozrywka w ponury dzień dla młodszych i tych nieco starszych widzów.

Angry Birds 2 - nowy film dla dzieci od Netflix

Bohaterowie filmu Angry Birds 2

Angry Birds 2 to animowana komedia, która z pewnością zadowoli nie tylko najmłodszych widzów, ale także ich rodziców. Pierwsza część z serii o wściekłych ptakach była produkcją zdecydowanie nastawioną na najmłodszą widownię. Infantylna, prosta fabuła wypełniona żartami o pierdzeniu nie była najciekawsza w obiorze dla starszych widzów. Warto dać jednak szansę części drugiej, która odbiega od poprzednika jeśli chodzi o poziom humoru, jednocześnie wciąż pozostając atrakcyjną dla najmłodszych.

Tym razem ptaki będą musiały przeprosić się ze świniami, gdyż na horyzoncie pojawi się zupełnie nowe zagrożenie, które chce zniszczyć domy jednych i drugich. Zespół łączący najlepszych przedstawicieli dwóch zwaśnionych gatunków musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby przeciwstawić się planom najeźdźców. Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, aby razem ocalić ich domy przed nowym zagrożeniem. Duża część bohaterów to postaci powracające z poprzedniego filmu, ale przyjdzie nam również poznać zupełnie nowych bohaterów.

Cały film trwa półtorej godziny i można go obejrzeć na platformie Netflix, gdzie swoją premierę miał wczoraj (18 maja).