Angry Birds Rio - aktualizacja Airfield Chase

W Android Markecie zawitała aktualizacja do najnowszej części gry z serii Angry Birds - Rio. Nosi nazwę Airfield Chase. Co nowego wnosi to uaktualnienie?

Po pobraniu aktualizacji w menu głównym gry pokaże nam się 15 nowych plansz. Zapewnią one kolejne godziny zabawy w pobijanie rekordów. Sceneria w tym dodatku jak nazwa wskazuje to lotnisko. Znów mamy szansę zdobywać gwiazdki i ukryte przedmioty. Osiągamy to za pomocą procy, wystrzeliwująć tytułowe Wściekłe Ptaki w kierunku zielonych świń. Niestety oprócz nowych plansz i tła nie pojawiły się żadne inne nowości i na nowego ptaka w arsenale urozmaicającego rozgrywkę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak zwykle, aby pograć w najnowsze plansze, trzeba mieć ukończone poprzednie levele.

Trailer Angry Birds Rio Na YouTube'ie

Uaktualnienie dostępne jest z poziomu telefonu w Markecie. Ponieważ gra waży sporo megabajtów zaleca się pobieranie nowej wersji przez WiFi. Gdyby uchował się ktoś, kto o grze studia Rovio jeszcze nie słyszał, to koniecznie powinien pobrać ją w tym momencie ze sklepu Android Market! Jest to świetny i genialny w swej prostocie zabijacz czasu, stylistyką przypominający nieco pecetowe Wormsy. A jeśli znudziły Wam się Wściekłe Ptaki i macie ochotę na trochę odmiany, to sprawdźcie Sprinkle - najnowszą pozycję ze sklepu Nvidii, Tegra Zone.

Zobacz również:

  • Gry inspirowane planszówkami w doskonałych cenach na GOG.com
  • Android 12 specjalnie dla graczy. Globalny tryb Gaming Mode w drodze

Zapraszamy także do naszego zbioru 13 najlepszych gier na Androida!