Angry Birds Seasons Ham'o'ween - aktualizacja z okazji Halloween

Angry Birds jest nadal najpopularniejszą grą na urządzenia mobilne. Pojawiły się już trzy odsłony tej produkcji, a druga z nich doczekała się właśnie aktualizacji. Mowa o Angry Birds Seasons i dodatku Ham’o’ween.


Aktualizacja z okazji Helloween

Angry Birds Seasons znów jest aktualizowana tematycznie. Poprzednio wykorzystany został chiński festiwal, zaś tym razem seria powróciła do korzeni. Tematem dodatku jak i rok temu jest Helloween. W nowej odsłonie menu zostało podzielone na rok 2011 oraz 2012. Wygląda więc na to, że nie będzie to ostania aktualizacja. Otrzymujemy kolejne plansze, tak samo wciągające jak poprzednio. W przeciwieństwie do Angry Birds Rio, możemy zagrać w nie od razu po instalacji świeżej kopii aplikacji, nie musimy jeszcze raz przechodzić wszystkich poprzednich leveli. Aby zagrać w Carnival czy też Airfield Chase musieliśmy mieć “zaliczone" poprzednie plansze.

Nowy Wściekły Ptak

Oprócz nowych plansz otrzymujemy, co jest niespodzianką, zupełnie nowego Wściekłego Ptaka do kolekcji. Po wystrzeleniu z procy i tapnięciu w ekran nadyma się on do ogromnej wielkości rozpychając przeszkody we wszystkie strony. Filmik promocyjny nowej edycji znajduje się poniżej.

Najnowszą odsłonę Angry Birds Seasons pobierzecie oczywiście ze sklepu Android Market. Tak samo jak i pozostałe wersje, czyli Angry Birds Rio i pierwszą, klasyczną odsłonę.