Angry Birds Seasons - aktualizacja Year of the Dragon

Angry Birds to najpopularniejsza i wiecznie żywa seria gier na smartfony i tablety. Jest połączeniem gry logicznej i zręcznościowej, która polega na strzelaniu sympatycznymi ptaszyskami z procy w złe świnie. Seasons, czyli jedna z jej odsłon doczekała się kolejnej aktualizacji.


Najpopularniejsze gry na smartfony

Angry Birds to seria gier, która powinna być znana wszystkim posiadaczom smartfonów - i to nie tylko tych opartych na Androidzie. Wszystkie trzy odsłony dostarczają wiele godzin rozrywki a ilość ich pobrań liczona jest w milionach. Oprócz podstawowej wersji Angry Birds dostępna jest także Angry Birds Rio, które nawiązuje tematycznie do filmu animowanego o tym samym tytule od twórców Epoki Lodowcowej.

Angry Birds Seasons - Year of the Dragon

Angry Birds Seasons to zaś trzecia z mobilnych edycji Wściekłych Ptaków. Pojawiła się już półtora roku temu i co kilka miesięcy otrzymuje tematyczne aktualizacje. Poprzednia opisywana przez nas edycja Angry Birds Seasons Ham’o’ween już po raz drugi skupiała się na amerykańskim Helloween. Kilka dni temu w sklepie Android Market pojawiła się aktualizacja Year of the Dragon, która skupia się na chińskim nowym roku, które w Chinach jest największym i najchuczniej obchodzonym świętem. Aby zainstalować aplikację, która dostarczy Wam kolejnych plansz w nowej i świeżej oprawie graficznej musicie udać się do odpowiedniej podstrony w sklepie Android Market.

Poniżej film promocyjny nowej odsłony Angry Birds na YouTube:

Angry Birds nie tylko na smartfonie

Angry Birds zawędrowały nawet poza urządzenia mobilne. Pograć w Wściekłe Ptaki można bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki Google Chrome (po zainstalowaniu odpowiedniej pozycji z Chrome Web Store) oraz nawet na portalu społecznościowym Google Plus, gdzie możemy swoje wyniki porównać z osiągami naszych znajomych.