Angry Birds Seasons - kolejne nowe plansze

Firma Rovio rozpieszcza w tym tygodniu swoich użytkowników. Kilka dni temu pojawiła się aktualizacja najnowszej odsłony serii Angry Birds Rio, a dziś Android Market informuje nas o kolejnej - tym razem specjalny dodatek do Seasons.


angry birds seasons

angry birds seasons

Dla przypomnienia - Rovio wypuściło na Androida do tej pory trzy swoje gry z Wściekłymi Ptakami i Zielonymi Świnkami w roli głównej. Mechanizm rozrywki polega na strzelaniu z procy ptakami w celu świń, i sianie przy okazji jak największych zniszczeń w otoczeniu. Brzmi banalnie, ale gry posiada olbrzymią grywalność i śliczną grafikę, co czyni ją pozycją niemal obowiązkową na każdym smartfonie.

Nowa sceneria rozgrywki

Uaktualnienie przynosi nam 30 nowych poziomów, gdzie możemy wspinać się na intelektualne wyżyny w celu zdobycia jak największej ilości punktów. Gra wymaga bowiem zarówno zręczności, jak i logicznego myślenia. Scenerią jest chiński Mooncake Festival co jest naturalnie tylko pretekstem do kolejnej relaksującej demolki. Do tej pory mieliśmy takie tematyczne aktualizacje jak Walentynki, Święta Wielkanocne czy Wakacje. Pisaliśmy już wcześniej także o updacie na karnawał wersji Angry Birds Rio.

Nie tylko Seasons!

Aktualizacja dostępna jest oczywiście w mobilnym Android Markecie oraz na stronie sklepu. Zalecamy instalację poprzez połączenie WiFi, ponieważ gra waży sporo megabajtów. Jeśli przegapiliście, zachęcamy także do pobrania ostatniej wersji Angry Birds Rio. Możecie także pograć w Angry Birds prosto w przeglądarce Chrome po instalacji odpowiedniego rozszerzenia z Chrome Web Store. Jest także dostępna wersja przygotowana specjalnie dla portalu Google Plus.

Film z Youtube z wersji HD na iPada

A jeśli Wam już temat Angry Birds zbrzydł, może zainteresuje Was nasz zbiór 13 najlepszych gier na Androida? Polecajcie także swoje ulubione gry na tą platformę w komentarzach!