Angry Birds także na telewizorach Samsunga

Dla wszystkich posiadaczy telewizorów Samsung wyposażonych w Smart TV mamy dobrą wiadomość. Wkrótce pojawi się aplikacja, umożliwiająca grę w Angry Birds. To nie koniec niespodzianek jakie przygotowała dla nas firma Rovio...

Angry Birds trafiło wcześniej zarówno na Windowsa jak i na urządzenia firmy Research in Motion. Jest to w tym momencie najpopularniejsza gra na świecie przeznaczona na urządzenia mobilne. Za jej produkcję odpowiada fińska spółka Rovio, która z powodów kłopotów Nokii, wyrosła na największą spółkę w Finlandii, pośród branży IT.

Gra ma teraz trafić na telewizory Samsung. Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji, która trafi na platformę Smart TV. Będzie to specjalna wersja popularnych "Wściekłych Ptaków". Sterować będziemy w niej za pomocą gestów.

Zobacz również:

  • Angry Birds na zegarkach Huawei - nowe tarcze dostępne!
  • Wielka wyprzedaż! Ostatnie sztuki telewizorów w RTV Euro AGD

Jeszcze w tym roku mają się też ukazać wersję Angry Birds przeznaczone na Xboksa 360 (wykorzystujące sensor Kinect) oraz PlayStation 3. Czekamy z niecierpliwością... A wy co sądzicie o pomyśle przeszczepienia popularnej gry na ekrany telewizorów?