Angry Birds wkracza na nowy poziom: strzelaj ptakami jak z prawdziwej procy!

Jesteś wielbicielem gier z serii Angry Birds? Jeżeli tak, zapoznaj się z fantastycznym dodatkiem podłączanym do portu USB, który z pewnością wzniesie twoją ukochaną grę na nowy poziom.

Seria gier Angry Birds z pewnością znana jest dla większości internautów. Ten przykuwający niekiedy na wiele godzin przed ekranem rozrywkowy produkt może jednak stać się jeszcze znacznie ciekawszy dzięki fantastycznemu dodatkowi noszącemu nazwę Super Angry Birds. Co to jest? Kontroler przypominający wyrzutnię.

Urządzenie to podłączane jest do portu USB i pozwala nam na fizyczny kontakt z grą dzięki możliwości manualnego naciągania procy z naszym bohaterem. Oczywiście możemy regulować moc wystrzału oraz kąt wychylenia. To jednak nie wszystko, gdyż za pośrednictwem dodatku przypominającego detonator możemy również korzystać z magicznych supermocy, które oferują poszczególne wnerwione ptaki.

Zobacz również:

  • Uwielbiasz grać na smartfonie? Oto najlepsze kontrolery do telefonu i tabletu w 2023 roku

O tym jak działa Super Angry Birds przekonacie się oglądając poniższy film:

Super Angry Birds - a Tangible Controller from Andrew Spitz on Vimeo.

Widać na nim również, że urządzenie zostało zbudowane w oparciu o platformę Arduino i zaprogramowane przy wykorzystaniu języka Max/MSP. Do sterowania zaprzęgnięty został natomiast zaprojektowany przez CIID mikrokontroler o nazwie Music & Motors.

Gdzie kupić?

Niestety Super Angry Birds nie jest do kupienia. To autorski pomysł Hideaki Matsui i Andrewa Spitza. Być może jednak z czasem pod wpływem dużego zainteresowania pojawi się na rynku.

_____________

Bylibyście skłonni zakupem tego dodatku? Jeżeli tak, to za jaką maksymalną cenę?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: