Animacje na WWW

CoffeeCup Gif Animator 6.0, najnowsza wersja programu do tworzenia animowanych GIF-ów, została rozszerzona m.in. o funkcję zapisu animacji w formacie Flash.

CoffeeCup Gif Animator 6.0 to najnowsza wersja jednego z lepszych programu do tworzenia animowanych GIF-ów. Oprócz rozbudowanego zestawu funkcji do tworzenia animacji, GIF Animator oferuje wiele narzędzi umożliwiających umieszczenie gotowych projektów na stronie WWW. Program obsługuje pliki graficzne w formatach GIF, BMP, JPG oraz pozwala na konwersję plików AVI do animowanych GIF.

Obecna wersja została rozszerzona o funkcję zapisywania animacji w popularnym formacie Flash (SWF). Opracowany przez firmę Macromedia format umożliwia przygotowywanie profesjonalnie wyglądających animacji o niewielkiej objętości. Dzięki tym cechom nadają się one doskonale do publikacji w Internecie.

Zobacz również:

  • Microsoft i Adobe ujawniają swoje generatory grafik SI
  • Czy horror może być animowany? Te produkcje straszą bardziej niż niejeden film

Cena CoffeeCup Gif Animator 6.0 wynosi 30 USD. Pełną wersję programu można otrzymać, umieszczając na swojej stronie WWW informację o producencie. W naszym serwisie FTP dostępna jest również bezpłatna wersja shareware.

Plik do pobrania (ok. 3 MB): http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0739.html


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: