Anno 1800 - zagraj za darmo przez weekend

Anno 1800 to kolejna odsłona niezwykle popularnych strategii ekonomicznych. Ma wyznaczać początek nowej jakości w tej marce - a czy to prawda? Przekonaj się za darmo!

"Witaj w XIX wieku, czasach industrializacji, dyplomacji oraz rozwoju nauki. Ta epoka, pełna innowacji technologicznych, spisków i wiecznie zmieniających się sojuszy, to idealne środowisko dla klasycznej rozgrywki z serii Anno. Anno 1800 daje graczom wyjątkową okazję zademonstrowania swoich umiejętności przywódczych podczas tworzenia wielkich metropolii, planowania wydajnych sieci logistycznych, prowadzenia ekspedycji i zasiedlania nowych ziem, jak również dominowania nad przeciwnikami dzięki dyplomacji, stosunkom handlowym lub przedsięwzięciom militarnym. "

Anno 1800 łączy w sobie najlepsze elementy serii, która ma już 20 lat. To rozbudowana gra o tworzeniu miast, zawierająca kampanię fabularną, w pełni konfigurowalny tryb swobodny oraz typowe dla serii Anno emocje w trybie wieloosobowym. W Anno 1800 powrócą uwielbiane funkcje gry, takie jak przeciwnicy zarządzani przez zróżnicowane SI, możliwość przewozu towarów, losowo tworzone mapy, rozgrywka wielosesyjna, intrygujące przedmioty i wiele więcej. Zarządzanie prosperującymi metropoliami wymaga bezustannego dostosowywania strategii do nowych sytuacji: zabezpiecz potrzeby swoich mieszkańców, budując rozmaite łańcuchy produkcyjne, walcz z innymi przywódcami sterowanymi przez SI, z którymi współdzielisz swój świat i zapewnij swym obywatelom dobrobyt, tworząc zyskowną sieć połączeń handlowych.

Zarejestruj się, aby zagrać w otwartą wersję Beta gry Anno 1800 od dnia 12 kwietnia od godziny 02:00 do dnia 15 kwietnia do godziny 01:00 (twojego lokalnego czasu).!

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę rejestracji!