Anonymous do Polaków: USA i Izrael odpowiadają za kryzys imigracyjny

USA, Izrael i Arabia Saudyjska - te kraje zdaniem grupy Anonymous stoją za europejskim kryzysem imigracyjnym. Jaki mają cel? "Utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy".

Europa przeżywa kryzys imigracyjny. Temat ten budzi ogromne kontrowersje wśród Polaków, którzy są oczywiście podzieleni na dwa obozy: zwolenników przyjmowania uchodźców i przeciwników. Ogromny w tym udział mają różne media, które często grają nieczysto, aby przekonać do swoich racji.

W tej "debacie" pojawił się jednak właśnie kolejny interesujący głos. Grupa Anonymous na łamach mediumpubliczne.pl/ zamieściła komunikat, w którym zwraca się do Polaków przekonując, że "cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę". Zdaniem hakerów mamy do czynienia z groźną sytuacją, w której "media i inni dezinformatorzy manipulują informacją by osiągnąć zamierzony efekt".

Zobacz również:

  • Elon Musk wyśmiewa groźby Anonymous

"Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać." - czytamy w komunikacie Anonymous.

Hakerzy przekonują, że za kryzysem stoją USA, Izrael i Arabia Saudyjska.

"Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.""Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy."

Zachęcam do zapoznania się z komunikatem grupy Anonymous.