AnyDVD - DVD bez regionów

Ukazała się nowa wersja programu AnyDVD do zdejmowania zabezpieczeń z płyt DVD. Dzięki niemu możemy również odtwarzać nasze ulubione krążki audio, nawet jeżeli są zakodowane systemami CSS lub RPC. W wydaniu 4.1.0.1 m.in. usprawniono funkcję pomijania reklam i trailerów.

AnyDVD - DVD bez regionów

Narzędzie dekoduje w czasie rzeczywistym zawartość nośników DVD. Po zainstalowaniu aplikacja rezyduje w zasobniku systemowym. W momencie aktywacji program na każde żądanie (w czasie rzeczywistym) deszyfruje zawartość płyty DVD umożliwiając dostęp do niej dowolnym aplikacjom tak, jakby nie była zabezpieczona przez CSS (Content Scrambling System - system szyfrowania zawartości) lub RPC (Region Code Protected - blokadę regionu).

Dzięki temu możliwe jest wykonywanie kopii zapasowych w locie, bez potrzeby kopiowania danych z płyty na dysk twardy. Program posiada inne opcje do których należy m.in. definiowanie wertykalnej częstotliwości odświeżania materiału filmowego. AnyDVD również świetnie radzi sobie z płytami audio, których nie można odtwarzać przy pomocy komputera.

W najnowszej wersji m.in. udoskonalono opcję blokowania reklam i trailerów, dzięki której możemy przejść od razu do oglądania filmu. Dodano nowe archiwum kluczy CSS, dzięki czemu ich starsze wersje nie są przechowywane w systemie. Usunięto również szereg drobnych błędów. 21-dniową wersję demonstracyjną można pobrać z naszego serwisu. Program oferuje polski interfejs.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.