Apex Legends: turniej Apex Preseason Invitational

Bądź w samym sercu wydarzeń od 13 do 15 września w Krakowie lub oglądaj na żywo na Twitchu, YouTubie, Mixerze lub Facebooku!

Komu wystarczy umiejętności, stalowych nerwów i ducha rywalizacji, by zostać ostatnią drużyną ocalałych w największym dotychczas turnieju Apex Legends? Czas się przekonać! Następne żywe legendy zostaną ogłoszone na turnieju Preseason Invitational, gdzie najlepsi z najlepszych – w tym złoci medaliści zawodów X-Games: TSM, Fnatic, Virtus Pro, T1, MVP i inni – zawalczą na arenie o swoją część nagrody z puli 500 000$. Aż do 80 najlepszych drużyn z całego świata spotka się na szczeblach drabinki podwójnej eliminacji, by piąć się aż do zapierających dech w piersiach finałów, które zaczną się o 17.00 czasu środkowoeuropejskiego już 15 września.

Apex Legends: turniej Apex Preseason Invitational

Załap się na każdą widowiskową akcję, eliminację oddziału czy niespodziewany obrót spraw na żywo w Krakowie lub dzięki transmisjom na Twitchu, YouTubie oraz Mixerze już od 13 września. Finały natomiast będzie można oglądać na Facebooku – już od pierwszego zrzutu, aż do rozdania nagród. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by nie przegapić ani minuty nieustannej akcji.

Transmisje online

Kiedy: 13–15 września 2019

Gdzie oglądać: Twitch, YouTube, Facebook lub Mixer

  • Początek transmisji: 13.00 każdego dnia wydarzenia
  • Początek rozgrywek: 13.30 każdego dnia wydarzenia
  • Początek finałów: 17.00 15 września