Aplikacja Ceneo na Androida - zmiana na lepsze

W Android Market wreszcie pojawiła się aplikacja Ceneo. Zastąpiła ona dotychczasowy widżet oferując kilka nowych funkcji i znaczne usprawnienie działania.

Język: polski

Wersja Androida: od 1.6

Producent: Allegro Group

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5

Ceneo na Androida to następca popularnego acz niezbyt pochlebnie ocenianego widżetu, który był dotychczas dostępny w Android Market. Nowa aplikacja to na szczęscie zupełnie inne podejście do tematu.

Tak jak w widżecie, aplikacja Ceneo umożliwia wyszukiwanie produktów poprzez wpisanie ich nazwy, głosowo oraz za pomocą skanera kodów kreskowych. Teraz jednak wyniki będą widoczne w samej aplikacji, a nie mobilnej stronie Ceneo. Niestety aplikacja zapewnia jedynie podstawowy dostęp do kategorii bez możliwości sortowania po różnych parametrach. Dla wielu będzie to wada, jednak ma ona swoje plusy - aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze.

Bardzo ciekawie prezentuje się opcja schowka. Produkty, które oznaczymy gwiazdką będą szybko dostępne z poziomu górnego menu aplikacji. Dzięki temu wygodnie możemy monitorować ceny produktów, które chcemy nabyć.

Ceneo na Androida jest dostępne bezpłatnie ze sklepu Android Market.