Aplikacja Humble Bundle na Androida pozwala na wygodną aktualizację gier

Humble Bundle to akcja polegająca na sprzedaży paczki gier komputerowych w której to kupujący mogą wybierać kwotę jaką gotowi są zapłacić. Co jakiś czas można trafić na edycję oferującą gry na Androida. Ich pobieranie na smartfony i tablety jest znacznie prostsze dzięki dedykowanej aplikacji.

W ramach inicjatywy Humble Bundle co jakiś czas gracze mają szansę zakupić paczkę multiplatformowych gier Indie. Obecnie trwa już dziewiąta edycja Humble Indie Bundle. Tym razem są oferowane co prawda wyłącznie tytuły na klasyczne komputery, ale bardzo często zdarza się, że tytuły dostępne są też na urządzenia mobilne z systemem od Google. Problem w tym, że w celu ich instalacji trzeba ręcznie umieścić w pamięci pliki instalacyjne .apk. To znacznie utrudnia ich późniejszą aktualizację.

Problem ten rozwiązuje oficjalna aplikacja Humble Bundle. Pozwala ona po zalogowaniu się na swoje konto na przeglądanie wszystkich kupionych przez siebie gier, instalację oraz późniejszą aktualizację. Lista gier podzielona została na dwie grupy w zależności od tego czy urządzenie na którym została zainstalowana aplikacja Humble Bundle jest obsługuje, czy nie. Program sam wyśle też powiadomienie w momencie gdy nowa aktualizacja się pojawi. Ma to działać podobnie do sklepu z aplikacjami od samego Google.

Aplikacja Humble Bundle na Androida pozwala na wygodną aktualizację gier
Aplikację Humble Bundle można pobrać prosto ze sklepu Google Play lub w postaci pliku instalacyjnego ze strony Humble Bundle. Dzięki temu będą mogli skorzystać z niej użytkownicy posiadający tablet bez dostępu do usług Google, jak np. Amazon Kindle Fire.

źródło: antyapps.pl