Aplikacja Play24 dla smartfonów z Windows Phone 8 już dostępna

Po dwóch tygodniach betatestów z udziałem klientów operator Play udostępnił oficjalnie swoją oficjalną aplikację Play24 dla smartfonów z systemem Windows Phone. Pod względem możliwości nie będzie ona odbiegać od wersji przygotowanej z myślą o Androidzie i iOS.

Play24 to usługa polskiego fioletowego operatora, która pozwala na zarządzanie przez klientów swoim kontem abonenckim. Głównym sposobem dostępu do danych i ustawień jest przeglądarka i strona internetowa operatora. Oprócz tego można skorzystać z aplikacji mobilnych, które pozwolą na wykonanie większości operacji. Do tej pory dostępne były programy napisane z myślą o urządzeniach z Androidem i iOS.

Aplikacja Play24 dla smartfonów z Windows Phone 8 już dostępna

Operator postanowił przygotować też aplikację z myślą o użytkownikach telefonów z systemem Microsoftu. Posiadacze smartfonów z Windows Phone 8 będący klientami fioletowej sieci już teraz mogą pobierać aplikację Play24 na swoje urządzenia. Aplikacje można znaleźć poprzez wpisanie hasła Play24 z poziomu wyszukiwarki sklepu Windows Marketplace na smartfonie z systemem Windows Phone 8.

Zobacz również:

  • "Krzyk", "Vice", i wiele więcej - filmy i seriale znikające z HBO GO [25.10-31.10]
  • Windows 11 będzie posiadał funkcję Wake on Touch - o co chodzi?
Aplikacja Play24 dla smartfonów z Windows Phone 8 już dostępna

Za pomocą aplikacji Play24 na Windows Phone 8 można wykonać wszystkie podstawowe czynności, takie jak kontrolowanie stanu konta, sprawdzanie salda oraz podejrzeć ostatnie faktury. Bezpośrednio w aplikacji można też zarządzać włączaniem i wyłączaniem dodatkowych pakietów i usług. Dostępna jest też historia połączeń wraz z ich cenami i możliwość wyboru innego numeru, jeśli jest połączony z danym kontem abonenckim. Użytkownicy taryf prepaid prosto z aplikacji mogą też w prosty sposób doładować swoje konto.