Aplikacja Touch MTV wkracza do Polski

Dzięki współpracy stacji MTV i Samsunga, aplikacja Touch MTV jest już dostępna dla użytkowników z Polski. Korzystać z niej mogą posiadacze Galaxy Tab w Erze.

Aplikacja Touch MTV umożliwia oglądanie popularnych programów,znanych z MTV, takich jak: "Wzgórza Hollywood", "Ekipa z New Jersey", "Drużyna D", "Pimp My Ride" czy "MTV Cribs". Posiadacze aplikacji jako pierwsi polscy użytkownicy uzyskają także dostęp do programu "MTV Iggy", który prezentuje najciekawszych młodych artystów.

"Wspólnym celem i MTV jest efektywne dotarcie do grupy konsumentów, aktywnie korzystających z możliwości, jakie oferują nowe technologie" - twierdzi Antonio Canto, Viacom Brand Solutions SVP International. Z kolei Lenka Horalkova, Global Marketing Manager (Samsung Telecommunication Europe) dodaje: "MTV oraz firmie Samsung udało się stworzyć strategiczne partnerstwo nowego stopnia. Połączenie unikalnego tabletu z atrakcyjnym kontentem, stworzonym przez MTV sprawia, że użytkownik otrzymuje rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić jego potrzeby, a nam daje przewagę nad konkurencją".

Z aplikacji mogą skorzystać klienci Ery, którzy posiadają Samsunga Galaxy Tab z oprogramowaniem: P1000XWJMI, P1000XXJMA lub P1000ERAJM3.