Aplikacja Touch MTV wkracza do Polski

Dzięki współpracy stacji MTV i Samsunga, aplikacja Touch MTV jest już dostępna dla użytkowników z Polski. Korzystać z niej mogą posiadacze Galaxy Tab w Erze.

Aplikacja Touch MTV umożliwia oglądanie popularnych programów,znanych z MTV, takich jak: "Wzgórza Hollywood", "Ekipa z New Jersey", "Drużyna D", "Pimp My Ride" czy "MTV Cribs". Posiadacze aplikacji jako pierwsi polscy użytkownicy uzyskają także dostęp do programu "MTV Iggy", który prezentuje najciekawszych młodych artystów.

"Wspólnym celem Samsung i MTV jest efektywne dotarcie do grupy konsumentów, aktywnie korzystających z możliwości, jakie oferują nowe technologie" - twierdzi Antonio Canto, Viacom Brand Solutions SVP International. Z kolei Lenka Horalkova, Global Marketing Manager (Samsung Telecommunication Europe) dodaje: "MTV oraz firmie Samsung udało się stworzyć strategiczne partnerstwo nowego stopnia. Połączenie unikalnego tabletu Samsung Galaxy Tab z atrakcyjnym kontentem, stworzonym przez MTV sprawia, że użytkownik otrzymuje rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić jego potrzeby, a nam daje przewagę nad konkurencją".

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S21 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [28.07.2021]

Z aplikacji mogą skorzystać klienci Ery, którzy posiadają Samsunga Galaxy Tab z oprogramowaniem: P1000XWJMI, P1000XXJMA lub P1000ERAJM3.