Aplikacja WOŚP - Wielka Orkiestra na smartfony z Androidem

Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą zainstalować program przygotowany specjalnie dla nich. Aplikacja WOŚP w Android Market pomoże nie tylko w odnalezieniu najbliższego sztabu Orkiestry, czy wysłaniu serduszkowego SMSa, ale pozwoli także... zagrać w pięć specjalnych gier.


Ściągnij aplikację WOŚP z Android Market

Ściągnij aplikację WOŚP z Android Market

WOŚP w Android Market

Aplikacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla użytkowników smartfonów została udostępniona w sklepie Android Market. Za jej pomocą można przejrzeć najnowsze informacje związane z tą największą ogólnopolską akcją zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci. Dzięki aplikacji można w prosty sposób wyszukać najbliższy sztab WOŚP oraz wysłać SMSa Premium w celu wsparcia fundacji. Ale to nie wszystko - oprócz za pomocą aplikacji można śledzić na bieżąco licznik uzbieranych pieniędzy od darczyńców.

5 gier do odblokowania

Dla osób które zainstalują aplikację dostępne będzie pięć gier, ale nie można uruchomić ich od razu. Aby odblokować dostęp do nich należy 8 stycznia znaleźć na mieście wolontariusza Wielkiej Orkiestry i zeskanować za pomocą aplikacji jego numer - koniecznie inny dla każdej z gier. Swoje wyniki zdobyte w grach będzie można jeszcze tego samego dnia odesłać do organizatorów, a dla trzech najlepszych graczy fundacja przewidziała upominki.

Dostępna w Android Market

Darmową aplikację WOŚP dla Androida pobierzecie ze sklepu Android Market. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach, jak już uda Wam się odblokować gry!