Aplikacja dla kierowców - iCoyote - trafia na urządzenia Prestigio

To dobry news dla kierowców, ponieważ iCoyote został wynaleziony w celu zapewnia każdemu im kluczowych informacji w trakcie podróży.

Każdy użytkownik smartfona oraz tabletu Prestigio będzie mógł skorzystać z preinstalowanej w chmurze producenta aplikacji. iCoyote jest bezpłatnym programem, dzięki któremu można uzyskać dostęp do informacji o ruchu drogowym i utrudnieniach aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Korzystanie z niego wymaga połączenia urządzenia z internetem. iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak: radary ("suszarki"), kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie „suszarki” odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma. Zastosowane technologie GPS oraz GSM pozwalają odbierać oraz przekazywać całej społeczności Coyote informacje o zdarzeniach. Informacje wyświetlane są w pionie lub poziomie.

Aplikacja dla kierowców - iCoyote - trafia na urządzenia Prestigio

Urządzenia Prestigio są przystosowane do korzystania z aplikacji nawigacyjnej za sprawą wbudowanego odbiornika GPS, a precyzyjne wyświetlacze z matrycą IPS realistycznie odwzorowują prezentowane mapy. Aplikacja nie wyświetla żadnych reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy czy menu. Interfejs graficzny zaprojektowano tak, by ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze. Ciekawym rozwiązaniem jest pokazywanie zasięgu danego zdarzenia: np. fotoradaru. Śledząc swoją pozycję, kierowca może łatwo sprawdzić czy znajduje się już w strefie występowania ostrzeżenia. iCoyote informuje również ilu użytkowników potwierdziło dane zdarzenie, a także ile czasu upłynęło od ostatniego potwierdzenia. Instalacja aplikacji iCoyote jest niezwykle łatwa - wystarczy zarejestrować się tworząc indywidualne konto użytkownika, aby z zasobów chmury Prestigio pobrać oprogramowanie.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10