Aplikacja na iPhone'a przydatna w wypadku kolizji drogowej

Wyznacznikiem popularności iPhone'a jest m.in. liczba aplikacji powstających na to urządzenie. W ostatnim czasie w sieci pojawił się dosyć nietypowy program, który może zainteresować wszystkich kierowców. Crash Report to aplikacja przydatna przy dokumentowaniu szkód powstałych w trakcie kolizji.

Aplikacja Crash Report to program stworzony przez firmę Creative Coefficient. Program pomoże kierowcom w sporządzeniu powypadkowego raportu. Wystarczy go jedynie uruchomić i wykonać serię poleceń jakie wyświetlać się będą na ekranie telefonu (wpisanie danych ubezpieczyciela i szczegółów dotyczących kolizji czy załączenie zdjęcia z miejsca zdarzenia). Następnie sporządzony w ten sposób raport może zostać przesłany na dowolny adres e-mail (skąd będzie możliwy do pobrania w formacie PDF).

Co ciekawe, Crash Report oprócz raportów specjalnie dostosowanych do stłuczek, pozwoli na sporządzenie dokumentów niezbędnych w przypadku kradzieży pojazdu. Dodatkowo, aplikacja pozwala połączyć się z ustalonym wcześniej numerem alarmowym (wystarczy wcisnąć jeden przycisk).

Crash Report już teraz jest dostępny na rynku, niestety jedynie w wersji angielskiej. Program kosztuje dwa dolary.

Zobacz także:

Dziewięciolatek pisze aplikacje na iPhone'a

Pokaż swoje bogactwo - "I Am Richer" w Android App Store

Dwa miesiące pisał grę na iPhone'a. Zarobił już ponad 700 tys. dolarów