Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [01.03.2021]

Zobacz, które aplikacje trafiły na promocję. Dzięki okazjom w App Store zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Sprawdź najlepsze gry i aplikacje, które pobierzesz aktualnie za darmo.

W sklepie App Store znajdziemy mnóstwo aplikacji i gier. Posiadacze smartfonów iPhone, tabletów iPad, odtwarzaczy muzycznych iPod touch oraz od niedawna komputerów Mac z procesorem Apple Silicon (za pośrednictwem Mac App Store - sprawdź nasz poradnik) mogą wybierać spośród ponad 2 milionów programów przygotowanych specjalnie dla urządzeń Apple.

Darmowe gry i aplikacje na iOS

Darmowe gry i aplikacje na iOS

Programiści i deweloperzy z całego świata oferują darmowe i płatne aplikacje na systemy operacyjne iOS oraz iPadOS.

Nie każdy wie jednak, że aplikacje i gry z App Store często trafiają na promocje. Możemy dzięki nim pobrać grę lub program, który normalnie kosztuje od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za darmo.

W poniższym materiale znajdziesz najlepsze promocje na gry i aplikacje dostępne w App Store. Wpis jest stale aktualizowany o nowe pozycje. Każda aktualizacja opatrzona jest napisem AKTUALIZACJA oraz datą.

Przy każdej promocji podajemy link do App Store, cenę wyjściową oraz cenę, która jest aktualna. W przypadku aplikacji i gier naprawdę wartych zainteresowania dodajemy również krótki opis.

Sprawdź, jakie gry i programy pobierzesz aktualnie z App Store za darmo.

AKTUALIZACJA 16.02.2021

 • Big Clock - Pro Time Widgets; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store; Ciekawa aplikacja pozwalająca zamienić iPad'a w zegar z kalendarzem oraz dodatkowymi elementami graficznymi
 • Pitch; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store - Jedna z najlepszych gier karcianych w swojej kategorii
 • Airpod tracker: Find Airpods; Cena wyjściowa: $4,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwala szukać słuchawek AirPods oraz innych urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth Low Energy (BLE). Uwaga na dodatkowe zakupy w aplikacji
 • Tiny Runner; Cena wyjściową: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Gra typu endless run
 • Isometric Squares - puzzle ²; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Ciekawa gra logiczna stworzona przez polskiego autora
 • Glowmode; Cena wyjściowa: $24,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwalająca poprawić stan naszej cery
 • Crypton - BTC Crypto Tracker; Cena wyjściowa: $24,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta i przejrzysta aplikacja do śledzenia kursów kryptowalut

AKTUALIZACJA 22.02.2021

 • Website Translator; Cena wyjściowa: $4,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Przydatne narzędzie, które pozwala tłumaczyć strony internetowe bezpośrednio w przeglądarce Safari na iOS i iPadOS.
 • Battery+; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja, która pozwala wyświetlać poziom naładowania baterii bezpośrednio na naszym zegarku Apple Watch.
 • picFind - Find some different; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta gra polegająca na odnajdowaniu różnić na parze pozornie identycznych fotografii.
 • Blur background; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja, która ucieszy posiadaczy starszych modeli iPhone'a z jednym aparatem na pleckach. Program pozwala na zastosowanie trybu portretowego i rozmycia obrazu w tle.

Aktualizacja 25.02.2021

 • KungFu King:Martialist; Cena wyjściowa $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta gra RPG z unikalnymi postaciami Kung Fu. Uwaga na dodatkowe płatności w grze.
 • Geography: learn the world map; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Ciekawa aplikacja dla dzieci i młodzieży, która pomoże w nauce i odrabianiu lekcji z geografia. W programie znajdziemy grę z 35 poziomami trudności, która uczy geografia świata. Możemy uczyć się położenia krajów, stolic, rzek, miast i jezior. Wszystko z podziałem na kontynenty.
 • StreetViewMap Street View Maps; Cena wyjścia: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja używa SDK Map Google do łatwiejszego poruszania się z wykorzystaniem widoku StreetView.
 • Drink Water - Daily reminder; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta aplikacja, którą przypomni Ci o piciu odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia.
 • Camera X _ Manual adjustments; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja posiada 182 filtry, które odmienią wygląd Twoich fotografii.

AKTUALIZACJA 1.03.2021

 • Up Slide Down; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store; Prosta, a zarazem wymagająca logicznego myślenia gra polegająca na umieszczaniu puzzli w odpowiedniej kolejność przy jak najmniejszej ilości ruchów i ograniczonej ilości wolnego miejsca
 • PhotoPhix; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja do obróbki zdjęć pozwalająca na tworzenie kolaży, edytowanie zdjęć, dodawanie etykiet, naklejek, clipartów, kształtów, masek, filtrów i innych elementów.
 • Tap Tap Send; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Aplikacja pozwalająca wysyłać krótkie, predefiniowane wiadomości do ulubionych kontaktów. Kompatybilna z iMessage i aplikacją Mail. Umożliwia przechowywanie predefiniowanych wiadomości w iCloud.
 • Wise Camera; Cena wyjściowa: $3,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja do wykonywania zdjęć, która pomaga wybrać optymalną kompozycję dzięki wbudowanym wzorom. W programie znajdziemy również wiele wskazówek, poradników i przykładów, które umożliwią wykonywanie lepszych fotografii.
 • In the Mood: Relationship App; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja dla par pozwalająca na tworzenie randek, ustalanie spotkań i odkrywanie wspólnych zainteresowań. W programie znajdziemy ponad 100 zabawnych pomysłów na randki.
 • T4U for Tesla; Cena wyjściowa: $17,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja dla posiadaczy lub potencjalnych posiadaczy samochodów marki Tesla. Pozwala na śledzenie dokładnych statystyk zużycia baterii, zasięgi, realnego stanu zdrowia baterii, punktów ładowania oraz wiele innych. Umożliwia dostęp przez smartfon, stronę WWW lub auto. Dodatkowo w aplikacji znajdziesz porady, które pozwolą Ci zaoszczędzić energię i obniżyć średnie zużycie prądu.

Zobacz również naszą listę najlepszych aplikacji z App Store.

Sprawdź, ile kosztują aktualnie poszczególne modele iPhone'a.

Aktualizacja: 01 marca 2021 10:41
Aktualizacja: 25 lutego 2021 11:46