Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Zobacz, które aplikacje trafiły na promocję. Dzięki okazjom w App Store zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Sprawdź najlepsze gry i aplikacje, które pobierzesz aktualnie za darmo.


W sklepie App Store znajdziemy mnóstwo aplikacji i gier. Posiadacze smartfonów iPhone, tabletów iPad, odtwarzaczy muzycznych iPod touch oraz od niedawna komputerów Mac z procesorem Apple Silicon (za pośrednictwem Mac App Store - sprawdź nasz poradnik) mogą wybierać spośród ponad 2 milionów programów przygotowanych specjalnie dla urządzeń Apple.

Darmowe gry i aplikacje na iOS

Darmowe gry i aplikacje na iOS

Programiści i deweloperzy z całego świata oferują darmowe i płatne aplikacje na systemy operacyjne iOS oraz iPadOS.

Nie każdy wie jednak, że aplikacje i gry z App Store często trafiają na promocje. Możemy dzięki nim pobrać grę lub program, który normalnie kosztuje od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za darmo.

W poniższym materiale znajdziesz najlepsze promocje na gry i aplikacje dostępne w App Store. Wpis jest stale aktualizowany o nowe pozycje. Każda aktualizacja opatrzona jest napisem AKTUALIZACJA oraz datą.

Przy każdej promocji podajemy link do App Store, cenę wyjściową oraz cenę, która jest aktualna. W przypadku aplikacji i gier naprawdę wartych zainteresowania dodajemy również krótki opis.

Sprawdź, jakie gry i programy pobierzesz aktualnie z App Store za darmo.

AKTUALIZACJA 16.02.2021

 • Big Clock - Pro Time Widgets; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store; Ciekawa aplikacja pozwalająca zamienić iPad'a w zegar z kalendarzem oraz dodatkowymi elementami graficznymi
 • Pitch; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store - Jedna z najlepszych gier karcianych w swojej kategorii
 • Airpod tracker: Find Airpods; Cena wyjściowa: $4,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwala szukać słuchawek AirPods oraz innych urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth Low Energy (BLE). Uwaga na dodatkowe zakupy w aplikacji
 • Tiny Runner; Cena wyjściową: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Gra typu endless run
 • Isometric Squares - puzzle ²; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Ciekawa gra logiczna stworzona przez polskiego autora
 • Glowmode; Cena wyjściowa: $24,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwalająca poprawić stan naszej cery
 • Crypton - BTC Crypto Tracker; Cena wyjściowa: $24,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta i przejrzysta aplikacja do śledzenia kursów kryptowalut

AKTUALIZACJA 22.02.2021

 • Website Translator; Cena wyjściowa: $4,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Przydatne narzędzie, które pozwala tłumaczyć strony internetowe bezpośrednio w przeglądarce Safari na iOS i iPadOS.
 • Battery+; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja, która pozwala wyświetlać poziom naładowania baterii bezpośrednio na naszym zegarku Apple Watch.
 • picFind - Find some different; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta gra polegająca na odnajdowaniu różnić na parze pozornie identycznych fotografii.
 • Blur background; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja, która ucieszy posiadaczy starszych modeli iPhone'a z jednym aparatem na pleckach. Program pozwala na zastosowanie trybu portretowego i rozmycia obrazu w tle.

Aktualizacja 25.02.2021

 • KungFu King:Martialist; Cena wyjściowa $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta gra RPG z unikalnymi postaciami Kung Fu. Uwaga na dodatkowe płatności w grze.
 • Geography: learn the world map; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Ciekawa aplikacja dla dzieci i młodzieży, która pomoże w nauce i odrabianiu lekcji z geografia. W programie znajdziemy grę z 35 poziomami trudności, która uczy geografia świata. Możemy uczyć się położenia krajów, stolic, rzek, miast i jezior. Wszystko z podziałem na kontynenty.
 • StreetViewMap Street View Maps; Cena wyjścia: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja używa SDK Map Google do łatwiejszego poruszania się z wykorzystaniem widoku StreetView.
 • Drink Water - Daily reminder; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta aplikacja, którą przypomni Ci o piciu odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia.
 • Camera X _ Manual adjustments; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja posiada 182 filtry, które odmienią wygląd Twoich fotografii.

AKTUALIZACJA 1.03.2021

 • Up Slide Down; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa, Link do App Store; Prosta, a zarazem wymagająca logicznego myślenia gra polegająca na umieszczaniu puzzli w odpowiedniej kolejność przy jak najmniejszej ilości ruchów i ograniczonej ilości wolnego miejsca
 • PhotoPhix; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja do obróbki zdjęć pozwalająca na tworzenie kolaży, edytowanie zdjęć, dodawanie etykiet, naklejek, clipartów, kształtów, masek, filtrów i innych elementów.
 • Tap Tap Send; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Aplikacja pozwalająca wysyłać krótkie, predefiniowane wiadomości do ulubionych kontaktów. Kompatybilna z iMessage i aplikacją Mail. Umożliwia przechowywanie predefiniowanych wiadomości w iCloud.
 • Wise Camera; Cena wyjściowa: $3,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja do wykonywania zdjęć, która pomaga wybrać optymalną kompozycję dzięki wbudowanym wzorom. W programie znajdziemy również wiele wskazówek, poradników i przykładów, które umożliwią wykonywanie lepszych fotografii.
 • In the Mood: Relationship App; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja dla par pozwalająca na tworzenie randek, ustalanie spotkań i odkrywanie wspólnych zainteresowań. W programie znajdziemy ponad 100 zabawnych pomysłów na randki.
 • T4U for Tesla; Cena wyjściowa: $17,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja dla posiadaczy lub potencjalnych posiadaczy samochodów marki Tesla. Pozwala na śledzenie dokładnych statystyk zużycia baterii, zasięgi, realnego stanu zdrowia baterii, punktów ładowania oraz wiele innych. Umożliwia dostęp przez smartfon, stronę WWW lub auto. Dodatkowo w aplikacji znajdziesz porady, które pozwolą Ci zaoszczędzić energię i obniżyć średnie zużycie prądu.

AKTUALIZACJA 04.03.2021

 • Taijitu: A Game About Balance; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Gra logiczna wyróżniona przez Apple prestiżową nagrodą Apple Best New Game. Polega na unikaniu posiadania tego samego koloru w dwóch miejscach po jednej stronie linii, która dzieli ekran na pół.
 • AR+Album; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja galerii zdjęć korzystająca z technologii ARKit od Apple. Pozwala na wyświetlanie zdjęć naniesionych na obraz z aparatu telefonu/tabletu.
 • MP3 Converter: Audio converter; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Przydatne narzędzie pozwalające konwertować pliki multimedialne do dowolnych formatów audio. Program umożliwia eksport plików na urządzenie lub do chmury. Nie zabrakło opcji zmiany jakości dźwięku.
 • Safety Note+; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Notatnik dla konsumentów dbających o swoją prywatność. Aplikacja pozwala zabezpieczać hasłem lub wzorem wybrane foldery lub pliki. Do wyboru wiele motywów stylistycznych. Aplikacja posiada możliwość tworzenia kopii zapasowych na komputer PC/Mac oraz umożliwia przesyłanie notatek pomiędzy urządzeniami z zainstalowaną aplikacją Safety Note+.
 • Fiete Choice; Cena wyjściowa: $3,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Gra logiczna dla dzieci i dorosłych polegająca na wybraniu nieparzystych i niepasujących obrazków. Program otrzymał prestiżowe nagrody German Computergame Award oraz RED DOT AWARD 2015 w kategorii gry z najlepszym designem.

AKTUALIZACJA 09.03.2021

 • MemoCam: OCR Camera & Scanner; Cena wyjściowa $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwalająca przechwytywać i zapisywać w edytowalnym formacie tekst ze zdjęć. Pozwala wykrywać numery telefonów, adresy e-mail, adresy, daty, linki URL, numery lotów, zwykły tekst, kody kreskowe oraz waluty.
 • PersoPhoto; Cena wyjściowa $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Program pozwalający we własnym zakresie wykonać zdjęcie do paszportu, prawo jazdy oraz innych dokumentów. Wyjściowe zdjęcie zapisywane jest w formacie pozwalającym na druk na papierze fotograficznym w standardowym rozmiarze 10x15 cm. Posiada możliwość przygotowania mniejszych odbitek o rozmiarach 3,5x4,5 cm do wycięcia we własnym zakresie.
 • Tahrir App - Text on image; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Zaawansowana aplikacja do pisania po zdjęciach. Umożliwia zapisywanie plików w edytowalnym formacie.
 • Calculator Keyboard - Calku; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Klawiatura na iOS i iPadOS, która pozwala na używanie kalkulatora w innych aplikacjach. Po przełączeniu się na klawiaturę Calculator Keyboard możemy wykonywać obliczenia bez konieczności przechodzenia do innych aplikacji. Całość działa w popularnych komunikatorach internetowych i jest w pełni kompatybilna z systemem iOS 14. Nie zabrakło również wsparcia dla iPad'a oraz globalnego trybu ciemnego.
 • AI Logo Generator - Easy Logo; Cena wyjściowa: $3,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja pozwalająca na tworzenie własnych logotypem z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. W programie dostępna wersja Premium sprzedawana w modelu subskrypcyjnym, która umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby logotypów.

AKTUALIZACJA 15.03.2021

 • Rhymes!; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Aplikacja z mnóstwem rymów. Świetna biblioteka rymów w języku angielskim ułatwia naukę nowych słów. W aplikacji znajdziemy rymy, które składają się z ponad 140 tysięcy słów. Całość dostępna jest offline bez konieczności połączenia z internetu.
 • ColorCamera - Color Picker; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosta aplikacja do retuszu zdjęć. Pozwala na zmianę kolorystyki fotografii.
 • Halo PDF (Make PDF documents); Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Konwerter plików PDF bez reklam. Program oferuje prosty, przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs. Zaletą jest brak limitu konwersji plików.
 • Contacts Backup-Easy Export; Cena wyjściowa: $2,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Prosty program pozwalający eksportować wszystkie kontakty z urządzeń z iOS/iPadOS. Aplikacja nie wysyła danych na serwery firm trzecich. Istnieje możliwość zapisania backupu w pliku lub wysłanie go do chmury iCloud. Aplikacja obsługuje formaty Excel, vCard oraz CSV.
 • Leastimator - Mileage Tracker; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Ciekawa aplikacja dla posiadaczy samochodów w leasingu. Program pozwala śledzić roczny limit kilometrów zapisany w umówię leasingowej.
 • 9th Dawn II; Cena wyjściowa: $1,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Gra typu RPG zaprojektowana głównie z myślą o tabletach. Przenosi użytkownika do fantastycznego świata Caspartii.
 • Get Weather; Cena wyjściowa: $0,99; Cena aktualna: darmowa; Link do App Store; Rozbudowana aplikacja pogodowa z dokładnymi danymi meteorologicznymi na każdą godzinę.

AKTUALIZACJA 25.03.2021

MessageFilter Pro

MessageFilter Pro; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

MessageFilter Pro to prosta aplikacja filtrująca spam z wiadomości SMS na smartfonach iPhone i tabletach iPad z modemem sieci komórkowej. Program automatycznie wykrywa zbędne wiadomości z wykorzystaniem słów kluczowych lub numerów telefonów.

Paintiles

Paintiles; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściową: $0,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Prosta gra logiczna polegająca na malowaniu płytek na wybrane kolory. Świetna pozycja dla fanów układania puzzli. Gracz w odpowiedni sposób musi oczyścić plansze, aby przejść do kolejnego poziomu.

Mahjong game

Mahjong game; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Gra Mahjong przeznaczona dla jednego gracza. Celem rozgrywki jest usunięcie wszystkich płytek z planszy. Gracz musi odnajdywać pary identycznych klocków z takimi samymi oznaczeniami.

Ad Block Multi

Ad Block Multi; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Rozbudowana aplikacja typu Adblock dla urządzeń z systemami iOS/iPadOS. Program skutecznie radzi sobie z banerami i wyskakującymi reklamami mając niewielki wpływ na wydajność urządzenia. Ad Block Multi pozwala zaoszczędzić nawet do 50% pakietu danych i poprawia wydajność baterii o ponad 20%.

Tiny Calendar Pro

Tiny Calendar Pro; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $9,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Inteligentny kalendarz współpracujący z popularnymi usługami. Charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz mnóstwem funkcji. Świetna propozycja dla posiadaczy tabletów iPad.

AirDisk Pro

AirDisk Pro; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $1,99; Link do App Store.

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Zaawansowany menedżer plików dla systemu iOS/iPadOS. Aplikacja pozwala na przeglądanie plików znajdujących się lokalnie w urządzeniu oraz w sieci. Program posiada zintegrowany czytnik plików PDF, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę plików multimedialnych oraz archiwizator zip.

AKTUALIZACJA 01.04.2021

7 Stories

7 Stories; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $1,99; Link do App Store.

7 Stories

7 Stories

Reamaster gry na iPhone'a z 2011 roku. Nowa wersja obejmuje 7 unikalnych postaci i jest w pełni dostosowana do nowszych modeli iPhone'a. 7 Stories to gra typu RPG, która w nowej wersji została oparta na zmodyfikowanym silniku. Pozwolił on na dodanie dodatkowych efektów i wyższej jakości.

Insta Save - Photo Downloader

Insta Save - Photo Downloader; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store.

Insta Save - Photo Downloader

Insta Save - Photo Downloader

Insta Save - Photo Downloader to prosty program, który pozwoli szybko zapisać zdjęcia i filmy z Instagrama. Wystarczy skopiować link do danego materiału, wkleić go w aplikację i kliknąć Pobierz.

Drink Water - Daily reminder

Drink Water - Daily reminder; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $4,99; Link do App Store.

Drink Water - Daily reminder

Drink Water - Daily reminder

Drink Water to prosty program przypominający o regularnym spożywaniu wody. Aplikacja przypomina o konieczności przyjmowania płynów, monitoruje ilośc wody wypitej każdego dnia oraz nagradza użytkownika za spożycie dziennej dawki.

Program jest w stanie obliczyć zapotrzebowanie na wodę w zależności od wagi i płci. Aplikacja obsługuje powiadomienia popup. W programie znajdziemy również porady dotyczące zdrowego odżywiana. Dane przekazywane są do programu Zdrowie.

OCR Text Recogniser

OCR Text Recogniser; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $4,99; Link do App Store.

OCR Text Recogniser

OCR Text Recogniser

Program OCR Text Recogniser przechwytuje tekst z obrazów i plików PDF z dokładnością wynoszącą od 98% do 100%. Aplikacja rozpoznaj tekst elektroniczny, zakodowany maszynowo oraz pismo odręczne. Rozpoznaje również tekst nałożony na obraz.

AKTUALIZACJA 08.04.2021

Cooking Love - Cooking Games

Cooking Love - Cooking Games; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Cooking Love - Cooking Games

Cooking Love - Cooking Games

Gra Cooking Love - Cooking Games pozwala zamienić się graczowi w szefa kuchni. W aplikacji zarządzamy jedną z pięciogwiazdkowych restauracji w kilku miejscach na świecie. W grze znajdziemy ponad 100 unikalnych przepisów, które możemy wykorzystać w naszej kuchni.

TV Remote

TV Remote; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

TV Remote

TV Remote

Aplikacja pozwalająca zamienić dowolny sprzęt firmy Apple w inteligentny pilot do telewizora. Program pozwala zdalnie włączać i wyłączać telewizor, zmieniać kanały oraz wyciszać dźwięk.

Rozwiązanie kompatybilne jest z nowymi telewizorami Samsunga oraz LG.

TV Remote jest zintegrowany ze Skrótami Siri.

Juice Watc‪h‬

Juice Watc‪h‬; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $4,99, Link do App Store

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Juice Watc‪h‬ to przydatne narzędzie, które pozwoli sprawdzić poziom naładowania iPhone'a wprost z naszego zegarka Apple Watch.

Program umożliwia wyświetlanie spersonalizowanych powiadomień np. po rozładowaniu do 50% lub naładowaniu do 90%.

Aplikacja jest w pełni zintegrowana z zegarkiem Apple Watch i pozwala wyświetlać informacje na wielu tarczach.

AKTUALIZACJA 13.04.2021

Infinity Jump

Inifnity Jump; Cena aktualna: darmowa, Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Infinity Jump

Infinity Jump

W Infinity Jump gracz próbuje przeskakiwać przez różne przeszkody, aby pokonać coraz trudniejsze poziomy. Twórcy przygotowali 64 poziomy trudności. Celem jest przejście przez całą grę z jak najmniejszą ilością nieudanych prób.

Attendance

Attendance; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Attendance

Attendance

Przydatna aplikacja, która pozwala rozplanować zajęcia w szkole na uczelni. Program posiada możliwość dodawania zajęć, organizacji tygodnia, odhaczania listy obecności oraz dodawania zadań do danych przedmiotów. Aplikacja posiada rozbudowany system przypomnień. Ciekawa opcja dla uczniów, którzy opuszczają zajęcia - program pozwala śledzić frekwencję i zliczać nieobecności.

AR Psychic

AR Psychic; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99, Link do App Store

AR Psychic

AR Psychic

Ciekawa aplikacja dla nowszych modeli iPhone'a (wymagany iPhone X lub nowszy). Program z wykorzystaniem sztucznej inteligencji pozwala rozpoznawać uczucia poprzez skanowanie twarzy.

Big Clock - Pro Time Widgets

Big Clock - Pro Time Widgets; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99, Link do App Store

Big Clock - Pro Time Widget‪s‬

Big Clock - Pro Time Widget‪s‬

Program pozwalający zamienić iPhone'a lub iPada w duży i inteligenty zegarek biurkowy. Aplikacja świetnie sprawdzi się na starszych modelach, których nie wykorzystujemy już na codzień. Do wyboru wiele wyglądów oraz możliwość wyświetlania naszego kalendarza. Aplikacja w pełni kompatybilna z systemem widgetów w iOS/iPadOS 14.

AKTUALIZACJA 20.04.2021

Thunderspace Rain Sleep Sounds

Thunderspace Rain Sleep Sounds; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Thunderspace Rain Sleep Sounds

Thunderspace Rain Sleep Sounds

Thunderspace Rain Sleep Sounds to aplikacja, która pozwoli zanurzyć się w dźwiękach burzy oraz opadów deszczu podczas zasypiania. Program ułatwia zasypianie z wykorzystaniem dźwięków natury.

Program pozwala wybrać jeden z wielu zapętlonych dźwięków. Aplikacja umożliwia odtwarzanie dźwięku 3D. Program działa z iPhone oraz iPad i umożliwia automatycznie wyłączanie po upływie ustawionego czasu.

NextBoard - Keyboard Shortcuts

NextBoard - Keyboard Shortcuts; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $4,99; Link do App Store

NextBoard - Keyboard Shortcuts

NextBoard - Keyboard Shortcuts

Klawiatura na system iOS, która pozwala na tworzenie spersonalizowanych skrótów. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Po stworzeniu skrótów zdań, które często używamy możemy znacząco skrócić czas potrzebny na napisanie wiadomości. Za darmo możemy stworzyć sześć predefiniowanych skrótów, które wygodnie wywołamy z poziomu klawiatury.

Image Size - Resize Image

Image Size - Resize Image; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Image Size - Resize Image

Image Size - Resize Image

Prosty program, który pozwala szybko i wygodnie zmienić rozmiar fotografia bezpośrednio na iPhone lub iPad. Aplikacja umożliwia zmianę rozmiaru wielu plików w tym samym czasie. Użytkownik może wybrać jakość wyjściową oraz zmieniać proporcje fotografii.

Joule - Cycling computer

Joule - Cycling computer; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa $0,99; Link do App Store

Joule - Cycling computer

Joule - Cycling computer

Joule - Cycling computer to świetna aplikacja na poprawiającą się, wiosenną pogodę. Pozwala ona zamienić iPhone'a w zaawansowany komputer rowerowy, który korzysta z modułu GPS w smartfonie. Program jest w stanie szacować moc wyjściową podczas jazdy z wykorzystaniem akcelerometru oraz nawigacji.

Program został zbudowany od podstaw z myślą o iPhonie. Posiada intuicyjny interfejs, który świetnie się sprawdza po umieszczeniu urządzenia w uchwycie rowerowym.

Do gromadzenia informacji Joule - Cycling computer wykorzystuje GPS, akcelerometr, barometr oraz żyroskop.

AKTUALIZACJA 26.04.2021

ScannerLens+

ScannerLens+; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $9,99; Link do App Store

ScannerLens+

ScannerLens+

Zaawansowana aplikacja do skanowania plików, która bez problemu pozwoli zastąpić Ci wysokiej jakości skaner z wykorzystaniem iPhone'a lub iPad'a. ScannerLens+ pozwala skanować tekst w JPG/PDF/TXT.

Płatna wersja aplikacji, która oferowana jest aktualnie za darmo posiada nielimitowaną liczbę skanów, umożliwia dodawanie podpisu elektronicznego, zachowywanie danych w chmurze oraz wydobywanie tekstu ze skanów (funkcja OCR).

RFS - Real Flight Simulator

RFS - Real Flight Simulator; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściową: $0,99; Link do App Store

RFS - Real Flight Simulator

RFS - Real Flight Simulator

Zaawansowana gra, która pozwoli zamienić Ci się w pilota samolotu liniowego. RFS - Real Flight Simulator pozwala na latanie w doskonale odwzorowanym świecie z modelami 3D. Do wyboru wiele modeli statków powietrznych, możliwość rozmów z innymi pilotami oraz kontrolerami ATC. Gra pozwala na korzystanie z trybu multiplayer.

Sama gra jest aktualnie darmowa, ale aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji należy wykupić subskrypcje Pro w aplikacji.

The Broken Screen Prank

The Broken Screen Prank; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

The Broken Screen Prank

The Broken Screen Prank

Jesteś na imprezie i chcesz zaskoczyć swoich znajomych. Dzięki aplikacji The Broken Screen Prank możesz udać, że właśnie stłukłeś ekran swojego nowego smartfona. Aplikacja pozwala wybrać jeden z trybów symulacji uszkodzonego/zbitego ekranu.

AKTUALIZACJA 14.05.2021

EXIF Viewer by Fluntro

EXIF Viewer by Fluntro; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

EXIF Viewer by Fluntro

EXIF Viewer by Fluntro

Aplikacja fotograficzna wyróżniona przez samo Apple na terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady. Program pozwala na przeglądanie danych EXIF wykonywanych zdjęć. Umożliwia również modyfikację informacji o wykonane fotografii. dzięki programowi bez problemu usuniemy lokalizację zdjęcia. Całość została zintegrowana z iCloud i pozwala wyświetlać dane EXIF zdjęć zgromadzonych w chmurze.

Shift OBD

Shift OBD; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $5,99; Link do App Store

Shift OBD

Shift OBD

Shift OBD to obowiązkowa aplikacja dla fanów motoryzacji i kierowców. Niewielki program pozwala śledzić parametry i osiągi auta w czasie rzeczywistym na ekranie naszego smartfona. Do działania wymagany jest adapter OBD z Bluetooth lub Wi-Fi.

Po sparowaniu z adapterem uzyskujemy dostęp do komputera silnika w naszym pojeździe. Dodatkowo Shift OBD może zamienić naszego smartfona w wideorejestrator, który na bieżąco przekazuje na ekranie informacje o naszym aucie.

Wszystkie dane przekazywane są na żywo prze protokół TCP. Program pozwala na ich eksport do pliku CSV i przesłanie na komputer.

Best iPhone Contact Cleaner

Best iPhone Contact Cleaner; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [04.06.2021]

Prosta aplikacja, która pozwoli zadbać nam o porządek na naszym danych na smartfonie. Dzięki Best iPhone Contact Cleaner szybko i wygodnie pozbędziemy się zbędnych danych takich jak, podwójne kontakty czy duplikowane obrazki.

Nightcam: Night Mode Camera

Nightcam: Night Mode Camera; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Nightcam: Night Mode Camera

Nightcam: Night Mode Camera

Nightcam: Night Mode Camera to aplikacja pozwalająca wykorzystać tryb nocny w modelach iPhone'a, które domyślnie go nie posiadają. Program znacząco podwyższa jakość zdjęć wykonywanych po zmroku oraz w trudnych warunkach oświetleniowych. Całość sterowana jest z wykorzystaniem AI.

AKTUALIZACJA 21.05.2021

Alive 2 Survive

Alive 2 Survive; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Alive 2 Survive

Alive 2 Survive

Lubisz zombie? W Alive 2 Survive rozpoczęła się apokalipsa, a Ty będziesz musiał się z nią zmierzyć. Podejmowane przez Ciebie decyzję wpłyną na życie grupy osób, którymi się zajmujesz. W grze należy podejmować decyzje, aby przeżyć jak najdłużej i odeprzeć atak zombie.

Gracz musi zmierzyć się z trudnymi wyborami, walczyć z ograniczonymi zasobami oraz utrzymywać równowagę w walce. Czy znajdziesz siłę, aby pokonać zombie?

IP4K: Phone cam as IP Camera

IP4K: Phone cam as IP Camera; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $3,99; Link do App Store

IP4K: Phone cam as IP Camera

IP4K: Phone cam as IP Camera

Masz starego iPhone'a lub iPad'a? Z aplikacją IP4K: Phone cam as IP Camera łatwo zamienisz go w kamerę IP korzystającą z protokołu RTSP.

Program umożliwia odtwarzanie materiałów przez sieć z wykorzystaniem popularnych odtwarzaczy multimediów. Aplikacja pozwala również nagrywanie plików. Twórcy zalecają korzystanie z zasilacza, aby uniknąć rozładowania się baterii.

Recent Contacts

Recent Contacts; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $1,99; Link do App Store

Recent Contacts

Recent Contacts

Zastanawiałeś się kiedyś jakie są najpopularniejsze kontakty w Twoim telefonie? Dzięki aplikacji Recent Contacts poznasz odpowiedź na to pytanie. Dodatkowo program pokazuje kiedy dodałeś poszczególne kontakty i umożliwia prezentacje danych o zapisanych kontaktach na czytelnych wykresach.

Jumpy Wheels!

Jumpy Wheels!; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Jumpy Wheels!

Jumpy Wheels!

Prosta w obsłudze gra, która pozwoli odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Gracz musi przeskakiwać poprzez poszczególne koła, aby dostarczyć wodę do świata, w którym panuje susza.

Smart Resize 2x

Smart Resize 2x; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Smart Resize 2x

Smart Resize 2x

Prosta aplikacja do obróbki fotografii i poprawy jakości zdjęć. Aplikacja umożliwia podwójne zwiększenie rozmiaru fotografii bez pogorszenia jakości, inteligentną zmianę proporcji oraz dowolne skalowanie rozmiarów. Dodatkowo z wykorzystaniem Smart Resize 2x z fotografii pozbędziemy się niechcianych elementów.

AKTUALIZACJA 27.05.2021

Power Password Manager

Power Password Manager; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Power Password Manager

Power Password Manager

Power Password Manager to niezależna aplikacja pozwalająca gromadzić wszystkie hasła na urządzeniu. Program pozwala zachować wszystkie dane lokalnie, a całość zabezpieczona jest z wykorzystaniem Touch ID lub Face ID. Aplikacja pozwala automatycznie wypełniać hasła i nie ma limitu zapisanych danych. Wszystkie pliki zabezpieczane są szyfrowaniem AES 256 oraz mogą być synchronizowane z wykorzystaniem iCloud. Dodatkowo program pozwala dodawać notatki do zapisanych haseł.

Paintiles

Paintiles; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $0,99; Link do App Store

Paintiles

Paintiles

Prosta gra logiczna polegająca na malowaniu i dopasowywaniu płytek pojawiających się na ekranie w celu oczyszczenia planszy.

Gracz startuje z trzema kolorami. Z czasem zagadki stają się coraz trudniejsze, a w rozgrywce utrudniają dodatkowe elementy. Paintiles to jedna z ciekawszych łamigłówek, które pojawiają się w promocjach.

Co ważne gra jest przyjazna dla niewidomych. Program posiada 60 ręcznie przygotowanych poziomów oraz tryb Zen (nieskończona ilość bezstresowych łamigłówek).

RingO - Escape 'em all

RingO - Escape 'em all; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $1,99; Link do App Store

RingO - Escape 'em all

RingO - Escape 'em all

Kolejna gra logiczno-zręcznościowa, która idealnie sprawdzi się w celu odstresowania po ciężkim dniu. RingO - Escape 'em all to nieskończona gra, w której gracz musi wydostać się ze stale pojawiających się okręgów z niewielkimi przerwami. Gra wydaje się prosta, ale szybko okazuje się, że jest niezwykle trudna i wymagająca.

Co ciekawe program jest w pełni kompatybilny z zegarkami Apple Watch.

AKTUALIZACJA 04.06.2021

Easy Spending Budget

Easy Spending Budget; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $1,99; Link do App Store

Easy Spending Budget

Easy Spending Budget

Easy Spending Budget to przydatne narzędzie, które pozwala planować i zarządzać naszym budżetem pieniężnym. Program pozwala przejąć kontrolę nad naszymi finansami. Rozwiązanie pozwoli ograniczyć nasze wydatki, a dzięki wielu funkcjom zarządzenie pieniędzmi stanie się dokładne, a przy tym szybkie i wygodne.

Dzięki szczegółowemu rozpisaniu swoich wydatków będziesz w stanie lepiej zaplanować płatności oraz nauczyć się oszczędzać pieniądze.

Street View - street view maps

Street View - street view maps; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściowa: $2,99; Link do App Store

Street View - street view maps

Street View - street view maps

Street View - street view maps pozwala znaleźć lokalizacje na całym świecie i obejrzeć zdjęcia satelitarne lub panoramiczny widok 3D. Całość korzysta z danych Google Street View.

Isometric Squares - puzzle ²

Isometric Squares - puzzle ²; Cena aktualna: darmowa; Cena wyjściową: $1,99; Link do App Store

Isometric Squares - puzzle ²

Isometric Squares - puzzle ²

Prosta gra logiczno-zręcznościowa polskiego programisty. Gracz musi stworzyć kwadrat z kwadratów poprzez dopasowanie ich na siatce. Całością możemy bawić się w dwóch lub trzech wymiarach.

Gra wydaje się łatwa, ale w praktyce szybko okazuje się, że pokonywanie kolejnych poziomów wymaga od gracza sporej koncentracji.

Łącznie do pokonania mamy ponad 50 poziomów z 5 poziomami trudności. Gra odpowiednia dla każdego odbiorcy bez ograniczeń wiekowych. W aplikacji znajdziemy tryb dla niewidomych oraz wsparcie Haptic Feedback.

Zobacz również naszą listę najlepszych aplikacji z App Store.

Sprawdź, ile kosztują aktualnie poszczególne modele iPhone'a.

Aktualizacja: 04 czerwca 2021 13:37
Aktualizacja: 27 maja 2021 10:45
Aktualizacja: 21 maja 2021 15:02
Aktualizacja: 14 maja 2021 11:27
Aktualizacja: 26 kwietnia 2021 08:14
Aktualizacja: 20 kwietnia 2021 11:47
Aktualizacja: 13 kwietnia 2021 12:03
Aktualizacja: 01 kwietnia 2021 11:00
Aktualizacja: 25 marca 2021 08:20
Aktualizacja: 15 marca 2021 11:45
Aktualizacja: 09 marca 2021 10:06
Aktualizacja: 04 marca 2021 07:51
Aktualizacja: 01 marca 2021 10:41
Aktualizacja: 25 lutego 2021 11:46