Aplikacje na Androida mogą być naprawdę przydatne. Warszawa 19115

Urząd Miasta Warszawa przygotował dla posiadaczy smartfonów specjalną aplikację mobilną przeznaczoną dla mieszkańców. Za jej pomocą można zgłaszać do władz zauważone awarie w przestrzeni miejskiej.

Nowa aplikacja na Androida dla warszawiaków trafiła do sklepu Google Play. Nie jest to kolejny miejski nawigator lub rozkład autobusów, jakich pełno. Za pomocą programu Warszawa 19115 będzie można zgłaszać do urzędu miasta z poziomu smartfona wypatrzone usterki. Taką zgłaszaną usterką może być np. dziura w jezdni.

Aplikacje na Androida mogą być naprawdę przydatne. Warszawa 19115

Warszawa 19115

Zgłoszenie odbywa się poprzez wykonanie zdjęcia wbudowanym w telefon aparatem oraz dodanie krótkiej notatki opisującej problem. Użytkownik dostaje potem zwrotnego SMS-a z numerem zgłoszenia, a informacja przekazana zostaje do osób odpowiedzialnych za ich weryfikację. Ma to pomóc w identyfikacji problemów i szybkich ich rozwiązywaniu.

Warszawa 19115 to część projektu, który ma ułatwić komunikację miedzy mieszkańcami, a przedstawicielami władz miasta. Uruchomiony została nie tylko specjalna linia telefoniczna, skrzynka mailowa i chat online, ale też stworzono dedykowany akcji program na smartfony. Jak na razie jest dostępna wyłącznie aplikacja na Androida, ale w przyszłości może się to zmienić.

Aplikacje na Androida mogą być naprawdę przydatne. Warszawa 19115

Warszawa 19115 Android

Aplikację na Androida Warszawa 19115 można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play. Jak na razie jest dość uboga w funkcje, ale to dopiero jej pierwsza wersja i w przyszłości możemy doczekać się też listy dokonanych zgłoszeń, podglądu na zgłoszenia innych użytkowników w naszej okolicy i status ich realizacji.

Zobacz również:

  • Czym różni się Android 12 od Androida 11?
  • Aplikacje na Androida nie działają! To globalna awaria. Sprawdź co robić
  • "Krzyk", "Vice", i wiele więcej - filmy i seriale znikające z HBO GO [25.10-31.10]