Apple One - czym jest, ile kosztuje i czy warto?

Apple One to najnowszy model subskypcji usług od Apple. Co ciekawe to bardzo korzystna opcja. Pakiety od 24,99 zł miesięcznie.


Apple na przestrzeni ostatnich lat mocno zainwestowało w usługi. Oprócz iCloud otrzymaliśmy Apple Music, TV+, Arcade oraz kilka innych elementów, które nie są oficjalnie dostępne w naszym kraju (między innymi zaprezentowane wczoraj Fintess+ oraz News+).

Apple One

Apple One

Ponieważ każdy z pakietów kosztuje nie małą sumę użytkownicy od pewnego czasu oczekiwali skonsolidowanych planów taryfowych, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze.

Apple odpowiedziało na to zapotrzebowanie nowym modelem subskrypcyjnym o nazwie Apple One.

Apple One w naszym kraju jest połączeniem czterech usług w ramach jednej subskrypcji. Apple proponuje nam plan indywidualny oraz rodzinny. Cena to odpowiednio 24,99 zł oraz 39,99 zł miesięcznie. Należy przyznać, że nie są to wygórowane ceny. Dodatkowo w zamian otrzymujemy zaskakująco dużo.

Z czego składa się Apple One w Polsce?

Apple One w naszym kraju składa się z czterech podstawowych elementów:

  • Apple Music - serwis stremingowy z dostępem do ponad 70 milionów utworów
  • Apple TV+ - serwis VOD z filmami i serialami na wyłączność (większość bez dubbingu w języku polskim)
  • Apple Arcade - ponad 100 gier bez reklam oraz możliwości zakupu w aplikacji
  • iCloud - chmura sieciowa
Elementy wchodzące w skład Apple One

Elementy wchodzące w skład Apple One

Apple One Dla Ciebie

Apple One Dla Ciebie to subskrypcja dla pojedynczego użytkownika. To odpowiednie rozwiązanie dla osób, których rodzina lub znajomi nie korzystają z ekosystemu Apple. Za 24,99 zł otrzymujemy Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade oraz 50 GB w chmurze iCloud.

W przypadku oddzielnej subskrypcji każdej z usług zapłacilibyśmy aż 48,97 zł miesięcznie.

Ceny Apple One w Polsce

Ceny Apple One w Polsce

Apple One Dla rodziny

Apple One Dla rodziny to subskrypcja dla maksymalnie sześciu użytkowników. W cenie 39,99 zł miesięcznie otrzymujemy to samo, co w przypadku subskrypcji indywidualnej. Jedyna zmiana to 200 GB dysk iCloud.

Dostępność

Pierwszy miesiąc Apple One jest bezpłatny. Usługa pojawi się w naszym kraju jesienią. Apple nie poinformowało jeszcze dokładnie o dacie startu.

Zobacz najnowsze informacje o iPhone 12.

Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.