Apple Powerbeats 4 pojawiają się w sklepach przed oficjalną premierą

Gigant z Cupertino ma zaprezentować nowe słuchawki za tydzień, a tymczasem pierwsze egzemplarze dotarły już do sklepów.

Po premierze słuchawek Powerbeats Pro spodziewaliśmy się, że Apple zdecyduje się na odświeżenie nieco tańszych Powerbeats 3. Model ten pozostaje w sprzedaży od końca 2016 roku. Są to najtańsze obecnie słuchawki od Apple przeznaczone do uprawniania sportu.

Apple Powerbeats 4 pojawiają się w sklepach przed oficjalną premierą

Źródło: twitter.com

Od kilku tygodni do sieci wyciekają kolejne informacje na temat Apple Powerbeats 4. Słuchawki trafiły już do Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych, a uzyskany tam certyfikat pozwala wprowadzić je do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Powinno się to stać w przeciągu kilku-kilkunastu najbliższych dni, ponieważ pierwsze egzemplarze dotarły juz do sklepów sieci Walmart.

Czytelnik portalu 9to5Mac o nicku Eddie zauważył słuchawki Apple Powerbeats w przeprojektowanym opakowaniu w lokalnym sklepie sieci Walmart w Rochester w stanie Nowy Jork. Po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że Eddie znalazł na półce sklepowej niezaprezentowane jeszcze słuchawki Apple Powebeats 4.

Zdjęcie umieszczone przez @eddiezus na portalu społecznościowym Twitter pokazuje zapakowane słuchawki Powerbeats 4 w trzech wersjach kolorystycznych - białej, czarnej oraz czerwonej (prawdopodobnie ProductRED). Na zdjęciu można zauważyć także, że producent chwali się 15 godzinną żywotnością baterii. Informacja ta jest zgodna z wcześniejszym wyciekiem specyfikacji technicznej.

Apple zdecydowało się na znaczne zmodyfikowanie opakowania. Słuchawki Powerbeats 3 sprzedawane są w większym, półprzezroczystym pudełku. Model Powerbeats 4 dostarczany będzie w mniejszym, nieprzezroczystym opakowaniu.

Słuchawki Powerbeats 4 w Walmart zostały wycenione na 149 dolarów, ale nie wiadomo jeszcze czy jest to oficjalna cena. Jeżeli faktycznie Powerbeats 4 sprzedawane będą za 149 dolarów to doczekają się one 50 dolarowej obniżki w stosunku do poprzednika.

Powerbeats 4 poza dłuższą żywotnością baterii zaoferują złącze Lightning oraz nowszy układ Apple H1.

Sprawdź recenzję oraz cenę sprzedawanych obecnie słuchawek Apple Powerbeats 3.

Źródło: 9to5mac.com