Apple Special Event - jak oglądać premierę nowych iPhone'ów

Nowe modele iPhone'a pojawią się już 10 września 2019 roku po godzinie 19. Pokazujemy, jak oglądać premierę.

Wrzesień jest dla Apple miesiącem szczególnie ważnym. Od wielu lat to właśnie wtedy prezentowane są najnowsze modele iPhone'a. Nie inaczej jest w tym roku. Już 10 września 2019 roku Apple podczas trwania Special Event zaprezentuje najnowsze smartfony pracujące pod kontrolą iOS.

Apple Special Event - jak oglądać premierę nowych iPhone'ów

Gigant z Cupertino w przeciwieństwie od większości innych przedsiębiorstw pokazuje swoje flagowe modele pod koniec roku. Podczas, gdy topowe modele Samsungów, Xiaomi, LG oraz innych znanych marek debiutują najczęściej na MWC w Barcelonie lub niedługo po tym wydarzeniu Apple podąża własną ścieżką i pokazuje nowe modele we wrześniu.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)

Plotki o najnowszych iPhone'ach krążą po internecie już od wielu miesięcy. Setki tysięcy osób będą chciały oglądać na żywo wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną nowe urządzenia, a wiele z nich zdecyduje się na zakup.

Apple w tym roku wprowadziło kilka dużych zmian dla osób pragnących oglądać relację z premiery na żywo. Po raz pierwszy całe wydarzenie transmitowane będzie za pomocą YouTube'a.

Jak oglądać premierę najnowszych iPhone'ów?

Wydarzenie odbędzie się 10 września 2019 roku o godzinie 10 czasu pacyficznego. Oznacza to, że w Polsce transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00.

Całość odbędzie się w Steve Jobs Thatre, które mieści się w kampusie głównym Apple w Cupertino w Kalifornii. To właśnie tam od pewnego czasu organizowane są wszystkie premiery od Apple.

Typowe zapowiedzi sprzętu od Apple trwają zazwyczaj koło 2 godzin.

Wydarzenie zatytułowane By innovation only można oglądać tutaj.

Użytkownicy komputerów Mac oraz Windows mogą alternatywnie udać się na stronę Apple, gdzie również dostępna będzie transmisja na żywo. Należy skorzystać z przeglądarki Safari, Google Chrome lub Microsoft Edge.

Posiadacze urządzeń mobilnych od Apple pracujących pod kontrolą iOS mogą oglądać transmisję za pomocą YouTube lub udając się na stronę Apple Events.

W przypadku Apple TV należy pobrać aplikację Apple Events z App Store.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: