Apple Store nie działa - iPhone 12 pojawi się w nim za kilka godzin

Oficjalny sklep Apple informuje o przerwie technicznej. Ta ma miejsce zawsze przed dużymi premierami. Już o 19:00 Apple zaprezentuje iPhone'a 12 - pierwszego smartfona firmy z modemem 5G.

Apple wyłączyło swój oficjalny sklep Apple Store na całym świecie. Przerwa techniczna w funkcjonowaniu wskazuje, że trwają przygotowania do przedsprzedaży iPhone'a 12. Smartfon zadebiutuje już dziś o 19:00 czasu lokalnego w naszym kraju.

Apple Store podczas przerwy technicznej w październiku 2020 roku

Apple Store podczas przerwy technicznej w październiku 2020 roku

Od okolic godziny 14:00 sklep Apple Store informuje o przerwie technicznej, a w tle widać animowane logo Apple. Wszystko w związku z dzisiejszym wydarzeniem "Hi, Speed", na którym zobaczymy nowe, opóźnione o miesiąc modele iPhone'a. Będą to pierwsze smartfony Apple z modemem sieci 5G oraz nowym procesorem Apple A14, który znamy z iPad'a Air zaprezentowanego w ubiegłym miesiącu na wydarzeniu Time Flies.

Przerwa techniczna w funkcjonowaniu Apple Store nie jest niczym nadzwyczajnym. To klasyczny ruch stosowany na kilka godzin przed istotnymi premierami. Sklep Apple Store powinien zacząć działać ponownie w okolicach godziny 20:00. Wtedy dowiemy się także, jakie będą oficjalne ceny nowych urządzeń w naszym kraju.

Podczas kilkugodzinnej przerwy w funkcjonowaniu Apple Store programiści wprowadzają zmiany w cennikach oraz przygotowują się do startu przedsprzedaży nadchodzących modeli.

Przypominamy, że premiera iPhone 12 już dziś o 19:00. Sprawdź, jak oglądać wydarzenie na żywo. Nie zapomnij również o naszej relacji, która pojawi się wkrótce po oficjalnej prezentacji.