Apple Watch 6 z okrągłym ekranem? Zobaczcie jak może wyglądać kolejna generacja smartwatchy od Apple

Szósta generacja inteligentnych zegarków od Apple nadciąga. Możliwe, że wreszcie doczekamy się rewolucji w wyglądzie urządzenia. Do sieci trafiły materiały przedstawiające Apple Watch 6 z okrągłą kopertą.

W 2014 roku Apple zaprezentowało swój pierwszy inteligentny zegarek - Apple Watch, od tamtej pory doczekaliśmy się już pięciu generacji smartwatcha. Choć każda z nich oferuje użytkownikom nowe funkcje i możliwości, to jedna rzecz pozostaje niezmienna - design urządzenia.

Amerykański producent, w przypadku Apple Watch, zdecydował się na charakterystyczną prostokątną kopertę i trzyma się jej od już ponad 6 lat. Możliwe, że nadchodząca, szósta generacja zegarka przyniesie nam upragnioną rewolucję w jego wyglądzie.

Redakcja serwisu Phone Industry, postanowiła przygotować prezentację swojej wizji Apple Watch 6. Na ujawnionych materiałach widzimy, jak znakomicie może prezentować się zegarek Apple z okrągłym wyświetlaczem. Konspekt Phone Industry posiada ekran micro-LED, monitor jakości snu oraz baterię zapewniającą do 48 godzin pracy.

Trzeba przyznać, że zarówno wygląd urządzenia, jak i oferowane przez niego funkcje działają na wyobraźnię. Możliwe, że Apple faktycznie szykuje dla nas rewolucję. Już wcześniej do sieci trafiły patenty "giganta z Cupertino", które wskazywały na to, że producent ma w planach stworzenie urządzenia typu wearable z okrągłym wyświetlaczem.

Jak oceniacie Apple Watch 6 od Phone Industry? Zdecydowalibyście się na zakup takiego zegarka, czy jednak bardziej do was przemawia klasyczny wygląd Apple Watchy?

źródło: Phone Industry


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących