Apple Watch SE 2022 w drodze - pojawi się wytrzymalszy model

Przyszłoroczny model taniego zegarka od Apple otrzyma sporą aktualizację. Pojawi się również nowy, wytrzymalszy model dla fanów sportu.

Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi sprzętu Apple, który pojawi się na rynku w 2022 roku. Wynika z nich, że zegarki Apple Watch zostaną znacząco zmodyfikowane.

Apple Watch SE
Źródło: apple.com

Apple Watch SE

Źródło: apple.com

Według Gurmana we wrześniu 2022 roku na rynku pojawi się Apple Watch SE 2 oraz Apple Watch Series 8. Oba modele otrzymają nową wersję dla sportowców. Tym razem nie będzie ona różnić się tylko paskiem. Apple zaoferuje również nową kopertę, która ma być bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz również:

  • Nowa dostawa iPhone'ów 13 w RTV Euro AGD! [22.01.2022]
  • Apple Watch Series 8 - data premiery, cena, ciekawostki, przecieki [19.01.2022]
  • Apple Watch - jak wydłużyć czas pracy na baterii? [PORADNIK]

We wpisie z newssletera PowerOn brakuje dokładnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej zegarków. Mark Gurman uważa, że otrzymają lekko podrasowany design, a model SE 2 dostanie funkcje zdrowotne, które do tej pory dostępne były jedynie w topowych modelach.

Wersje sportowe zegarków zostaną wyposażone w przeprojektowaną obudowę wykonaną z bardziej odpornych na wgniecenia, uszkodzenia i upadki materiałów.

Możliwe, że wersje sportowe nadal powstawać będą we współpracy z firmą Nike.