Apple Watch Series 6 może nas zaskoczyć swoją wytrzymałością

Choć dopiero od niedawna możemy cieszyć się piątą generacją zegarka Apple Watch, to do sieci trafiają już pierwsze informacje na temat Apple Watch Series 6.

Doświadczony analityk specjalizujący się w produktach firmy Apple - Ming-Chi Kuo, w swoim najnowszym raporcie sugeruje, że kolejna generacja smartwatcha od amerykańskiego producenta będzie cechować się wyższą wydajnością, poprawioną wodoodpornością i ulepszoną transmisją bezprzewodową (ze szczególnym uwzględnieniem Wi-Fi i cellular).

Wieści o zwiększonej wydajności niespecjalnie nas zaskakują, bowiem każda kolejna wersja Apple Watcha może pochwalić się większą mocą obliczeniową i dodatkowymi funkcjami, jak choćby wbudowany kompas i funkcja always-on display w Apple Watch Series 5.

Według pana Ming-Chi Kuo najbardziej rewolucyjną zmianą będzie przestawienie się Apple na polimer ciekłokrystaliczny, który mógłby m.in. znacząco wpłynąć na wytrzymałość zegarków. Analityk sugeruje, że jest realna szansa na to, iż Apple Watch Series 6 będzie mógł być wykorzystywany w wymagających sportach wodnych jak np. nurkowanie lub jazda na nartach wodnych.

Wcześniejsze plotki na temat przyszłorocznych zegarków Apple sugerowały, że będą one mogły liczyć również na ekrany microLED oraz zaawansowany monitor snu.

Oczywiście powyższe informacje to jedynie spekulacje i trzeba traktować je z przymrużeniem oka. Do premiery Apple Watch Series 6 jeszcze sporo czasu, premiery kolejnej generacji zegarków możemy spodziewać się dopiero w drugiej połowie 2020 roku.

źródło: gsmarena.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących