Apple Watch Series 6 pojawia się w filmie Apple na YouTube

Apple Watch Series 6 to słowo kluczowe, które zostało użyte do opisu najnowszego filmiku Apple na YouTube. Kolejne znaki zwiastują przyszłotygodniową premierę nowego zegarka od Apple.

Apple potwierdziło, że 15 sierpnia 2020 roku organizuje konferencję Online pod hasłem Time Flies, która jasno wskazuje, że na wydarzeniu zobaczymy nowy model zegarka. Oczywiście Apple oficjalnie nie informuje jakie urządzenia zostaną zaprezentowane na wydarzeniu, ale w sieci pojawiają się kolejne wskazówki.

Zegarek Apple Watch

Zegarek Apple Watch

Najnowsza z nich została odnaleziona na YouTube. Guilherme Rambo dokładnie zbadał metadane na profilu Apple na YouTube. Odkrył w nich nowe słowo kluczowe - "Apple Watch Series 6". Nie zabrakło powiązanych wyrazów takich, jak "fitness", "welness" czy "iPad Air". Ostatnie z nich może odnosić się do nowego modelu iPad'a Air, który odziedziczy wygląd z droższych modeli Pro.

Niestety w słowach kluczowych nie znajdziemy hasła "iPhone 12". Potwierdza to, że telefony komórkowe zostaną zaprezentowane w późniejszym okresie czasu na innym wydarzeniu online. Być może odbędzie się ono dopiero w połowie października 2020 roku.

Więcej szczegółów na temat zegarka Apple Watch Series 6 dowiemy się już 15 września 2020 roku.

Sprawdź, ile kosztuje Apple Watch Series 5.

Źródło: ubergizmo.com