Apple Watch Series 7 - gdzie zamówić w przedsprzedaży? [AKTUALIZACJA]

Przedsprzedaż nowych smartwatchy Apple rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 14. Sprawdźcie, gdzie możecie zamówić Apple Watch Series 7!

Fot. Apple

Premiera tegorocznych Apple Watch Series 7 z pewnością nie wyglądała tak, jak większość oczekujących na zakup sobie ją wyobrażała. Spodziewaliśmy się zapowiadanych przez analityków przez kilka miesięcy zmian w konstrukcji. Gigant z Cupertino zdecydował się jednak na pozostanie przy znanym od lat wyglądzie. Nowe zegarki otrzymały jednak wiele usprawnień i nowych funkcji, takich jak zwiększona wytrzymałość, dłuższy czas pracy na baterii, szybsze ładowanie i nowe możliwości w zakresie treningu.

Przedsprzedaż Apple Watch Series 7 rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 14. Znamy już także ceny poszczególnych modeli i warianty dostępne w polskich sklepach.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [20.01.2022]
  • Aktualizacja do watchOS 8.3 psuje zegarki Apple Watch!
  • Jaki smartwatch kupić na początku 2022 roku? [RANKING]

Pierwszym miejscem jest oczywiście oficjalny sklep Apple. Na stronie producenta możemy znaleźć wszystkie informacje o nowych zegarkach. Już teraz musimy się jednak liczyć z wydłużonym czasem dostaw większości z nich. Szacowany jest na od 4 do 5 tygodni.

Apple Watch Series 7 - gdzie zamówić w przedsprzedaży? [AKTUALIZACJA]

Przedsprzedaż ruszyła także w autoryzowanym sklepie iSpot. Możemy znaleźć wszystkie dostępne modele, chociaż sklep nie podaje dostępności poszczególnych wariantów. Możemy więc zakładać, że czas wysyłki będzie podobny jak w przypadku Apple Store.

Apple Watch Series 7 - gdzie zamówić w przedsprzedaży? [AKTUALIZACJA]

W jakich sklepach z elektroniką możemy zakupić Apple Watch Series 7 w przedsprzedaży? Na tej liście znajdziemy MediaExpert, X-kom, RTV Euro AGD, MediaMarkt oraz Vobis.

Zobacz także: Kupić Apple Watch Series 6 teraz, czy poczekać na premierę Series 7?

Aktualizacja: 08 października 2021 15:03