Apple Watch Series 7 - nowy design to nie wszystko!

Już we wrześniu 2021 roku na rynku pojawi się nowy zegarek Apple Watch Series 7. Wprowadzi on kompletnie przeprojektowany wygląd obudowy, ale to wnętrze będzie najważniejsze. Co się zmieni?

Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek kolejnej generacji zegarków Apple Watch. Po zeszłorocznej premierze modeli Series 6 oraz SE czekamy na solidniejszą aktualizację. Apple po raz pierwszy od 2018 roku ma zaoferować zupełnie nowy design. Nadchodzące zegarki otrzymają płaskie krawędzie oraz nieco grubszą obudowę, ale będzie ona jedynie dodatkiem do tego, co znajdziemy we wnętrzu.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Raporty sugerują, że Apple Watch Series 7 zaoferuje funkcję mierzenia poziomu cukru we krwi. Pojawiały się także plotki o udoskonalonym śledzeniu snu. Informacje te są jednak nie potwierdzone. Do sieci trafiły za to kolejne wiadomości, które wyglądają na wiarygodne. O jakich nowościach w zegarkach Apple Watch Series 7 właśnie się dowiedzieliśmy?

Zobacz również:

  • Gdzie kupić nowego iPhone 13? Sprawdzamy oferty popularnych sklepów [AKTUALIZACJA]
  • Apple Watch Series 7 - wszystko co wiemy tuż po premierze [24.09.2021]
  • Recenzja: Apple Watch SE

Raport Bloomberga sugeruje, że zegarek Apple Watch Series 7 otrzyma szybszy procesor, ulepszoną łączność bezprzewodową oraz nowy wyświetlacz.

Szybszy procesor jest pewnikiem, ponieważ każda kolejna generacja zegarka Apple Watch otrzymuje wydajniejsza jednostkę obliczeniową. W zeszłym roku Apple dodało do zegarka Apple Watch Wi-Fi 5 GHz oraz chip UWB. Możliwe, że tegoroczne wydanie otrzyma kompatybilność z sieciami Wi-Fi 6. Czy na pokładzie Apple Watch Series 7 pojawi się łączność 5G? Ze względu na wysokie zapotrzebowanie na energię oraz niewielkie wykorzystanie możliwości, 5G prawdopodobnie nie trafi do Apple Watch Series 7.

Apple Watch Series 6 Nike

Apple Watch Series 6 Nike

Bloomberg donosi, że Apple zaoferuje wyświetlacz z nowym sposobem laminowania, który sprawi, że sam ekran znajdować się będzie bliżej szybki.

Podczas wrześniowej konferencji nie powinniśmy spodziewać się premiery nowej generacji zegarka Apple Watch SE. Pojawi się on dopiero w 2022 roku. Z drugiej strony firma Apple z pewnością pozbędzie się z portfolio przestarzałego modelu Apple Watch Series 3.

Ciekawie wyglądają również plotki mówiące o wprowadzeniu bardziej odpornej wersji dla sportowców. Niestety nie wiemy, kiedy zadebiutuje ona na rynku.

Sprawdź nasze porównanie Apple Watch Series 6 z Apple Watch SE i sprawdź czy warto dopłacać.

Źródło: techspot.com