Apple Watch Series 7 - wiemy kiedy trafi do sklepów. Zamówisz?

Do sieci trafiły pierwsze szczegółowe informacje dotyczące przedsprzedaży zegarków Apple Watch Series 7. Kiedy najnowsze smartwatche trafią na półki sklepowe?

Podczas prezentacji iPhone'a 13 Apple zaprezentowało również nowe tablety iPad oraz zegarki z rodziny Apple Watch Series 7. Niestety ze względu na problemu produkcyjne oraz globalny niedobór chipów gigant z Cupertino został zmuszony do opóźnienia wprowadzenia na rynek swoich smartwatchy.

Apple Watch Series 7 
Źródło: apple.com

Apple Watch Series 7

Źródło: apple.com

Podczas wrześniowej konferencji pracownicy Apple przekazali jedynie, że Apple Watch Series 7 trafi do sprzedaży jesienią 2021 roku.

Zobacz również:

Najnowsze przecieki sugerują, że wszyscy zainteresowani niedługo będą mogli kupić nowe zegarki Apple.

Hermes - firma modowa, która jest partnerem Apple w kilku wiadomościach e-mail uzyskanych przez AppleTrack potwierdziła datę startu przedsprzedaży zegarków Apple Watch Series 7.

Start zamówień zaplanowany jest na przyszły tydzień. Przedsprzedaż powinna rozpocząć się w piątek - 8 października 2021 roku. Również Jon Prosser potwierdził datę premiery Apple Watch Series 7. Uważa on, że zegarki trafią do sklepów w połowie października.

Po trwającej tydzień przedsprzedaży pierwsze egzemplarze powinny trafić do użytkowników w piątek - 15 października 2021 roku.

Jesteś zainteresowany zakupem? Sprawdź czy warto.