Apple Watch Series 7 wygląda zjawiskowo. Oto nowe zdjęcia

Tego właśnie potrzeba zegarkom od Apple. Mowa o gruntownym przeprojektowaniu obudowy. Nadchodzący Apple Watch Series 7 wygląda rewelacyjnie.

Apple zaprezentowało w zeszłym roku nowe modele iPhone'a z rodziny 12, które wyglądem przypominają starsze smartfony z lat 2010-2011. Gigant z Cupertino powrócił do stosowania kanciastych obudów i zagrał tym samym na sentymencie starszych użytkowników. Co ciekawe firma nie zdecydowała się na przeprojektowanie zegarka Apple Watch. Najnowsze modele Series 6 oraz SE wyglądają tak samo jak starsze generacje.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Ostatnia zmiana stylistyczna miała miejsce w 2018 roku. Wtedy na rynku pojawił się Apple Watch Series 4 z EKG. Od tego czasu Apple dodaje jedynie nowe wersje kolorystyczne i paski - sama koperta jest identyczna od trzech lat.

Ostatnie informacje przekazane przez Jona Prossera sugerują, że we wrześniu 2021 roku zobaczymy zupełnie nowy zegarek Apple Watch Series 7 z bardziej kwadratową obudową.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Do sieci trafiły właśnie dodatkowe wizualizacje prezentujące nadchodzące zegarki od Apple. Trzeba przyznać, że najnowsze wydanie Apple Watch prezentuje się zjawiskowo.

Zegarek Apple Watch Series 7 otrzyma nową ramkę z płaskimi krawędziami. Wyświetlacz rozciąga się od krawędzi do krawędzi i również nie ma już tak zaokrąglonego szkła. W środku oczywiście niegasnący ekran Retina.

Na lewej krawędzi widać nowe głośniki. Rozciągają się one na całej długości koperty. Po przeciwnej stronie znajdziemy koronkę, mikrofon oraz całkowicie płaski przycisk Home.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Warto zauważyć, że paski od poprzednich generacji będą kompatybilne z nadchodzącym modelem. To dobra wiadomość dla konsumentów wymieniających zegarek Apple Watch na nowszy model.

Apple Watch Series 7 zadebiutuje w nowych kolorach. Prawdopodobnie będą to odcienie znane już z najnowszej generacji iMaca z procesorem Apple M1.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Nie zabraknie EKG oraz pulsoksymetru. Nową funkcją zdrowotną ma być możliwość monitorowania poziomu glukozy we krwi.

Premiera odbędzie się we wrześniu 2021 roku razem z nowymi smartfonami z rodziny iPhone 13.

Źródło: neowin.net