Apple aktualizuje firmware dla telefonu iPhone 3G

Apple opublikowało niedawno najnowsze uaktualnienie do telefonu iPhone. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie Google Street View. W nowej łatce pojawiło się również mnóstwo innych nowości.

Nowe uaktualnienie firmy Apple ulepsza przede wszystkim mapy jakie wyświetlane są za pomocą aplikacji Google Maps. Google Street View, bo tak nazywa się owa nowość, pozwala użytkownikom na przeglądanie zdjęć robionych z perspektywy przechodnia idącego ulicą. Dodatkowo pojawiają się również wskazówki dla poruszających się komunikacją zbiorową i pieszo.

Innymi nowościami są udoskonalona poczta (eliminacja sporadycznie występujących problemów z zaplanowanym pobieraniem poczty oraz udoskonalone formatowanie wiadomości e-mail w formacie HTML), możliwość pobierania podcastów w programie iTunes (przez Wi-Fi lub też sieć komórkową), większa stabilność przeglądarki Safari oraz lepsza jakość w nawiązywaniu połączenia.

Firmware w wersji 2.2 można pobrać za pomocą programu iTunes. Uaktualnienie wymaga by telefon iPhone cały czas podłączony był do komputera.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę firmy Apple.