Apple aktualizuje pakiet iLife '06

Apple przedstawił aktualizacje programów iDVD, iWeb, iPhoto i iMovie HD - czterech z sześciu aplikacji stanowiących część pakietu iLife 06. Nowe wersje - iDVD 6.0.2, iWeb 1.1, iPhoto 6.0.3 i iMovie HD 6.0.2 - można pobrać poprzez funkcję Software Update lub w postaci samodzielnych pakietów ze strony producenta.

iDVD 6.0.2 rozwiązuje problemy z nagrywaniem niektórych projektów w formacie 16:9, a także zwiększa ogólną stabilność działania. W programie iWeb 1.1 pojawiła się obsługa komentarzy i wyszukiwania w blogach i podcastach opublikowanych w serwisie .Mac. Zwiększono także wydajność programu i rozwiązano niektóre problemy z zarządzaniem obrazami.

Najważniejsze zmiany w iPhoto 6.0.3 to usunięcie problemów z photocastingiem albumów inteligentnych, udostępnianiem bibliotek zdjęć i tworzeniem kalendarzy i albumów. Aktualizacja iMovie HD 6.0.2 naprawia problemy z dźwiękiem w formacie PAL, a także z automatycznym wyświetlaniem efektów w przeglądarce Media Browser. Poprawiono także ogólną stabilność aplikacji.

Zobacz również:

  • Czy etui z iPhone 14 będzie pasować na iPhone 15? My już wiemy