Apple chwali się przygotowaniami do premiery iPhone'a 13!

Wiceprezes Apple do spraw środowiska, polityki i inicjatyw społecznych pochwaliła się przygotowaniami do wrześniowej konferencji prasowej. Co zdradza zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze?

Lisa Jacksonwiceprezes firmy Apple do spraw środowiska, polityki oraz inicjatyw społecznych wstawiła do sieci nowe zdjęcie, które sugeruje, że Apple nagrało już pokaz wrześniowej konferencji prasowej, na której zadebiutują nowe smartfony z rodziny iPhone 13.

Lisa Jackson
Źródło: Apple.com

Lisa Jackson

Źródło: Apple.com

Fotografia została udostępniona w sieci w niedzielę i zauważona przez dewelopera iOS Noah Evans. Lisa Jackson zmieniła swoje zdjęcie profilowe na Twitterze. Dla fanów nowych technologii znaczące będzie otoczenie, w którym je wykonano.

Zobacz również:

  • Konflikt Apple i Epic Games wciąż trwa. Fortnite zbanowane na pięć lat?!
  • iOS 15 - po instalacji brakuje miejsca na dysku. Co robić?
  • Masz Rolexa? Zamów pasującego do niego iPhone'a 13

Uśmiechnięta wiceprezes Apple pozuje do fotografii siedząc na zaimprowizowanej scenie w Steve Jobs Theatre, która ostatnimi czasy wykorzystywana jest przy dużych premierach sprzętowych giganta z Cupertino.

Obrazek sugeruje, że Lisa Jackson nagrywała swoją część wrześniowego wydarzenia. Ze względu na jej rolę i pozycję w firmie Apple prawdopodobnie chodzi o nową inicjatywę społeczną lub związaną z ochroną środowiska. Więcej szczegółów dowiemy się dopiero w połowie września.

Lisa Jackson
Źródło: Twitter.com via appleinsider.com

Lisa Jackson

Źródło: Twitter.com via appleinsider.com

Materiał, do którego nagrania przygotowywała się Lisa Jackson z pewnością zostanie wyemitowany podczas wrześniowej premiery smartfonów z rodziny iPhone 13.

Przypominamy, że Apple planuje co najmniej dwa wydarzenia na jesień 2021 roku – premierę iPhone’a 13, Apple Watch Series 7 oraz nowego iPada, a także konferencję, na które zadebiutują nowe komputery z rodziny MacBook Pro.